هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 4 آبان 1396 ساعت 11:15
پنجشنبه 4 آبان 1396 10:55 ساعت
2017-10-26 11:15:01
شناسه خبر : 278658
دبیر کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین از آماده‌سازی ۴۰۰ هکتار پارکینگ در مرزهای چهارگانه خبر داد و گفت: به ازای پارک خودرو به مدت یک شبانه‌روز، مبلغ ۵ هزار تومان دریافت می‌شود.
به گزارش رجانیوز به نقل از رادیو اربعین، مجتبی عبدالهی با اشاره به آماده سازی ۴۰۰ هکتار پارکینگ در مرزهای چهارگانه اظهار داشت: مطابق برنامه و آخرین جلسه ستاد مرکزی در روز سه شنبه، وضعیت مناسبی نسبت به سال گذشته در حوزه زیر ساخت های مرزی مشاهده می شود.
 
وی افزود: امروز از محورهای مواصلاتی و پارکینگ های مرز مهران و خسروی بازدید انجام می گیرد و در صورت نقص احتمالی، با همکاری سایر دستگاه ها وارد عمل خواهیم شد.
 
عبدالهی به وضعیت مرز مهران اشاره کرد و گفت: در مرز مهران پارکینگ ۹۰ هکتاری در سال گذشته ایجاد شد و امسال تلاش کردیم این پارکینگ را به لحاظ کیفی و حذف مشکلات سال گذشته توسعه دهیم.
 
وی ادامه داد: سال گذشته زوار بعد از پارک امکان دسترسی به خودروی خود را نداشتند ولی امسال نشانه گذاری و آسفالت خیابان های منتهی به این پارکینگ انجام شده است.
 
دبیر کمیته زیر ساخت ستاد مرکزی اربعین اضافه کرد: ۶۰ درصد زائران با خودروهای شخصی به مرزهای چهارگانه مراجعه می کنند و امسال به لحاظ کیفی سازی اقدامات خوبی در این پارکینگ ها صورت گرفته است.
 
وی  همچنین از ایجاد پارکینگ ۱۴۰ هکتاری در مرز خسروی خبر داد و  بیان داشت: از نظر تامین امنیت همکاران ما در نیروی انتظامی مسئولیت امنیت این فضاها را عهده دار هستند و دیوار کشی این پارکینگ ها نیز انجام شده است.
 
عبدالهی از اخذ مبلغ ۵ هزار تومانی از سوی پارکینگ های خصوصی و عمومی به ازای پارک خودرو به مدت یک شبانه روز خبر داد و بیان داشت: بخشی از این مبالغ دریافتی صرف هزینه های جاری می شود و بخشی از آن نیز به منظور تکمیل زیر ساخت ها در سال آتی دریافت می شود.