هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 12 مهر 1400
ساعت 17:48
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 8 دى 1388 ساعت 10:30
سه شنبه 8 دى 1388 14:00 ساعت
2009-12-29 10:30:15
شناسه خبر : 26509
تلخي صحنه هاي حركت مشتي عناصر رجاله و فتنه جو و بيگانه با فرهنگ عاشورايي ملت مسلمان ايران، هر چند كوتاه، با ديدن حضور شما در متن حركت خودجوش و اعتراض عزاداران حسيني، تا اندازه اي از خاطرم زدوده شده است.

دكتر محسن روح الاميني كه فرزند وي پس از بازداشت در روز 18 تير ماه سال جاري و انتقال به بازداشتگاه كهريزك در اثر سوء رفتار تعدادي عوامل خودسر زندان جان باخت، روز عاشورا همراه با مردم مؤمن در صف مقابله با حرمت‌شكنان بود.

به گزارش رجانيوز، دكتر روح‌الاميني كه با بزرگ‌منشي خاصي پس از فوت فرزندش در زندان از هرگونه اظهارنظر دشمن‌شادكن پرهيز و علي‌رغم تحمل فشار سنگين روحي در اثر اين ضايعه حتي در مصاحبه‌هايي بر پيروي از انقلاب و رهبري تأكيد كرد، روز عاشورا (يكشنبه) نيز همراه با جمعي از عزاداران از دانشگاه تهران به خيابان انقلاب تقاطع خيابان فلسطن آمد و در مقابل حرمت‌شكنان يزيدي ايستاد.

دكتر سيدحسن اعتمادزاده رئيس هيئت مديره سازمان تامين اجتماعي كه خود از نزديك شاهد اين صحنه بوده، طي نامه اي خطاب به دكتر روح الاميني از اين حركت وي تقدير كرده است.

نامه اي به برادرم دكتر عبدالحسين روح الاميني

با سلام و عرض ارادت

تلخي صحنه هاي حركت مشتي عناصر رجاله و فتنه جو و بيگانه با فرهنگ عاشورايي ملت مسلمان ايران، هر چند كوتاه، با ديدن حضور شما در متن حركت خودجوش و اعتراض عزاداران حسيني، تا اندازه اي از خاطرم زدوده شده است.

هميشه ديدن شما، رنگ و بوي خاطرات سي و چند ساله از شهيدان سيدنورالدين شاه صفدري و سردار جمشيد دقايقي را در خاطرم زنده مي كند. سيدنورالديني كه سر بزير و آرام و مخلصانه، در هنگام شهادت در بازار اصفهان به‌دست ماموران ساواك در زمستان 56، پيام رساي حركت خويش را با الله اكبر برآمده از متن جان و روح و انديشه، به گوش مردم مومن اصفهان رساند تا سرسپردگي خويش را به خداوند و آنچه قضاي اوست بنماياند و دقايقي، سردار خموش و بي ادعايي كه حق پدري را بر بي نامان صفحه دفاع مقدس در لشگر بدر دارد.

در حضور آقا، چه رسا گفتي كه هدفت رسيدن به حقيقت است و حق آنهم زير سايه ولايت و رهبري و تا به آخر هم در اين راه ايستاده اي و از رهبري نظام هم جدايي نداري و پيرو امر ايشاني. برادرم همچنان در صف ولايتمداري استوار بمان. بر هر گامت بوسه اي بايد كه هر حضورت رسوايي بيشتر و افزون‌تري را به جبهه ناكثين و مارقين و قاسطين انقلاب به همراه دارد.

پاينده بماني