هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 29 مرداد 1401
ساعت 01:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 2 دى 1388 ساعت 16:59
چهارشنبه 2 دى 1388 20:29 ساعت
2009-12-23 16:59:10
شناسه خبر : 26344
نظر بنده در مورد جایگاه رهبری همین است. فارغ از جریانات و بهره برداری های سیاسی و با توجه به اوضاع جهان تشیع باید از این جایگاه دفاع کرد و خصوصا نسبت به مقام معظم رهبری. به نظر بنده ایشان(آیت الله خامنه‌ای) مناسب‌ترین فرد برای این مقام هستند و بناید ایشان را تنها گذاشت.

انتشار متن و صوت فرمایشات استاد برجسته اخلاق تهران، حجت الاسلام فاطمی نیا در وصف رهبر معظم انقلاب توسط رجانیوز، درحالی که با استقبال گسترده مردم روبرو شده است، واکنش و ناراحتی سایت حامی میرحسین موسوی را نیز برانگیخت و این سایت تلاش کرد تا با خبرسازی، این سخنان را تکذیب کند. با این حال یکی از نزدیکان معظم له در تماس با رجانیوز با بیان عباراتی به نقل از ایشان، اعلام کرد که حجت الاسلام فاطمی نیا، بر سخنان گذشته خود باقی بوده و رهبر معظم انقلاب اسلامی را مناسبترین شخص برای رهبری انقلاب اسلامی می داند.

به گزارش رجانیوز، پس از آنکه سخنان استاد فاطمی نیا در وصف رهبر معظم انقلاب اسلامی و لزوم حمایت و تبعیت از ایشان در توسط رجانیوز منتشر شد، سایت کلمه، سخنگوی جریان موسوی، که ظاهرا از این ابراز حمایت به شدت مکدر شده بود، با انتشار خبری، به صورت ناشیانه تلاش کرد تا سخنان حجت الاسلام فاطمی نیا را تکذیب کند.

این وبسایت در مطلب خود نوشت: "در پی درج مطلبی از حجت‌الاسلام والمسلمین فاطمی‌نیا در روزنامه کیهان خبرنگار کلمه در تماسی با بیت ایشان کسب اطلاع کرد که معظم‌له هیچ‌گونه سخنرانی یا گفتگوی جدیدی با محتوای درج شده در روزنامه مذکور و یا سایت رجانیوز نداشته است.

منبع مذکور در بیت استاد فاطمی‌نیا تاکید کرد آنچه در شماره روز دوشنبه ۳۰ آذر روزنامه کیهان در صفحه سوم به نقل از پایگاه خبری رجانیوز منتشر شده است متن یک صحبت قدیمی است که سال‌ها قبل و فارغ از فضای امروز جامعه و مقتضیات آن بیان شده و استفاده از این سخنان به صورتی که تصور شود آقای فاطمی نیا این مطالب را در واکنش نسبت به شرایط روز ادا کرده نهایت بی‌امانتی است.

این منبع درگفتگو با خبرنگار کلمه همچنین از تلاش سایت رجانیوز برای گرفتن مصاحبه‌ای از ایشان در ایام اخیر خبر داد که این درخواست با امتناع آقای فاطمی‌نیا روبرو شده بود ."

به دنبال درج این مطلب در سایت کلمه که تلاش کرده بودتاریخ این سخنان را پیش از انتخابات اخیر نشان دهد و به این بهانه موضع کنونی ایشان را با ابهام بیان کند، یکی از نزدیکان حجت الاسلام فاطمی نیا در تماسی با رجانیوز، از تایید سخنان منتشر شده از ایشان توسط معظم له خبر داد.

این منبع آگاه به نقل از حجت الاسلام فاطمی نیا گفت: " گر چه این مطالب در اوضاع و شرایط کنونی بیان نشده ولی نظر بنده در مورد جایگاه رهبری همین است. فارغ از جریانات و بهره برداری های سیاسی و با توجه به اوضاع جهان تشیع باید از این جایگاه دفاع کرد و خصوصا نسبت به مقام معظم رهبری."

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود نیز فرموده‌اند: "به نظر بنده ایشان(آیت الله خامنه‌ای) مناسبترین فرد برای این مقام هستند و بناید ایشان را تنها گذاشت."

به نظر می رسد این واکنش ناشیانه "کلمه" از آنجا نشات می گیرد، که وجود برخی ارتباطات فامیلی میان حجت الاسلام فاطمی نیا و برخی نزدیکان میرحسین موسوی، سبب نشده تا ایشان در شرایط کنونی کشور در مواضع سیاسی خود تغییری ایجاد کنند.

این پایگاه در بخش دیگری از خبر خود به دروغ مدعی شده است که تلاش رجانیوز برای مصاحبه با استاد فاطمی نیا با امتناع ایشان مواجه شده است. این درحالی است که رجانیوز تاکنون در خواست مصاحبه و یا مشابه آنرا از معظم له نداشته است هر چند که در آینده نزدیک این مهم را نیز پیگیری خواهد کرد.

خبر مرتبط