هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 خرداد 1403
ساعت 02:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 11 فروردين 1395 ساعت 18:13
چهارشنبه 11 فروردين 1395 18:07 ساعت
2016-3-30 18:13:40
شناسه خبر : 237702
سردمدار جریان تبلیغی داخلی تضعیف توان دفاعی کشور اکبر هاشمی رفسنجانی بود. وی چند روز پس از آزمایش موشکی سپاه پاسداران با انتشار یک پیام توییتری نوشت:
" دنیای فردا، دنیای گفتمان ها است نه موشک ها"
سردمدار جریان تبلیغی داخلی تضعیف توان دفاعی کشور اکبر هاشمی رفسنجانی بود. وی چند روز پس از آزمایش موشکی سپاه پاسداران با انتشار یک پیام توییتری نوشت: " دنیای فردا، دنیای گفتمان ها است نه موشک ها"
گروه سیاسی – رجانیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی به موضع گیری برخی از مقامات داخلی در راستای تضعیف توان دفاعی کشور واکنش نشان دادند.
 
به گزارش رجانیوز، حضرت آیت الله خامنه ای در بخشی از سخنانشان در دیدار مداحان اهل بیت با انتقاد شدید از کسانی که روزگار و دنیای فردا را دنیای مذاکره می دانند و نه موشک خاطرنشان کردند: روزگار، روزگار همه چیز است وگرنه به راحتی و به صراحت حق ملت را خواهند خورد.
 
ایشان افزودند: اگر این حرف از روی ناآگاهی گفته شده باشد یک مسئله است اما اگر از روی آگاهی باشد خیانت است.
 
رهبر انقلاب، نمایش موشکهای پیشرفته و دقیق سپاه پاسداران را موجب خرسندی ملتهایی خواندند که از امریکا و رژیم صهیونیستی، دلشان خون است اما کاری از دستشان بر نمی آید.
 
ایشان افزودند: دشمنان مدام در حال تقویت توان نظامی و موشکی خود هستند در این شرایط چطور می گوییم روزگار موشک گذشته است؟
 
رهبر معظم انقلاب در حالی بار دیگر بر روی توانمندی های دفاعی کشور به ویژه در حوزه صنایع موشکی تاکید کردند که پس از آزمایش های موشکی اخیر سپاه پاسداران، کشورهای غربی به ویژه آمریکا این آزمایش را برخلاف قطعنامه 2231 شورای امنیت دانسته و خواستار وضع تحریم های جدید علیه ایران شدند؛ همزمان برخی از جریانات سیاسی در داخل نیز خواستار نادیده گرفتن حق دفاعی کشور شدند.
 
سردمدار جریان تبلیغی داخلی تضعیف توان دفاعی کشور اکبر هاشمی رفسنجانی بود. وی چند روز پس از آزمایش موشکی سپاه پاسداران با انتشار یک پیام توییتری نوشت:
" دنیای فردا، دنیای گفتمان ها است نه موشک ها"
 
روزنامه شرق نیز که ارگان غیر رسمی سران دولت یازدهم به حساب می آید در یادداشتی با تاکید بر اینکه صنعت موشکی ایران نباید برای دیگر کشورهای جامعه جهانی(!) حساسيت‌زاباشد،نوشت: در گذشته "گاهی خودمان بر طبل مخالفت جامعه جهانی با خودمان می‌زدیم و سبب شدیم آن قطع‌نامه‌ها علیه ما صادر شود. بنابراین اکنون باید از تجربیات گذشته استفاده کنیم. به اعتقاد من بزرگ‌کردن برخی مسائل برای دیگران این تکلیف را ایجاد می‌کند که علیه ما وارد بحث صدور قطع‌نامه و حتی تحریم شوند. بهتر است ما با استفاده از تجربیات خود در این زمینه عمل کنیم".
 
خط تبلیغی جریان سازشکار داخلی علیه توان موشکی کشور در حالی است که آمریکا و هم‌پیمانان اروپایی آن در نامه‌ای مشترک به بان کی مون مدعی شدند که ایران با آزمایش موشک‌های بالستیک در تقابل با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد عمل کرده است.
 
سال گذشته و پس از تصمیم مجلس برای بررسی برجام تمامی اعضای تیم مذاکره کننده حتی رئیس جمهور تاکید کرده بودند بر اساس مذاکرات صورت گرفته محدودیت مورد اشاره در قطعنامه 2231 شامل موشک های بالستیک ایران نمی شود و هیچ محدودیتی برنامه دفاعی کشور را تهدید نمی کند. هر چند که کذب بودن این ادعا نیز همانند دیگر ادعاهای مطرح شده مانند لغو تحریم ها و مبادله و انتقال پول نفت و ... اکنون مشخص شده است.
 
جریانی که برجام یک را برای کشور به ارمغان آورد(!) و موجب شد «صنعت» هسته ای کشور به یک برنامه «سمبلیک» تبدیل شود حال به دنبال آن است در ازای دریافت چند «وعده نسیه» دیگر «توان موشکی» کشور را نیز سمبلیک کرده و تضمین دهد ایران دیگر حامی جریان مقاومت در منطقه نخواهد بود، هر چند که موضع گیری های رهبر معظم انقلاب در چند سخنرانی اخیر نشان داده است با توجه به تجربه برجام هسته ای و آگاهی مردم از دشمنی ریشه دار آمریکا، مدارا با جریان سازشکار به پایان رسیده است. 
 


دیدگاه کاربران

خدا عاقبت ملت ایران را بخیر کند. ان شاالله

خدایا رهبری عزیز و فرزانه مارا درپناه امام زمان حفظ فرما و دشمنان او وملت ایران را نابود گردان

حضرت آقا دارند خیلی صریح ترو سریع تر در مورد اظهارات هاشمی موضع می گیرند. دارند حجت را تمام می کنند.

امام خامنه ای، به صراحت منطق شیخ خاطره گو را مبنی بر اینکه، دنیا دنیای مذاکره است نه موشک، لگدمال کرد

وای اگر خامنه ای حکم جهادم بدهد
ارتش دنیا نتواند که جوابم بدهد
انشاءالله به زودی زود طبل رسوایی بیگانه پرستان داخلی به دست مردم شهید پرور و با بصیرت ایران بر زمین افتد و صدایش همچون صدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس بار دیگر گوش استکبار را کر کند.
انشاءالله با فرج آقا امام زمان عج سلطه متزلزل شده استکبار به زودی زود نابود شود.

امام خامنه ای هر روز صحبت هاشون با لحن جدی تری گفته میشود . مجلس خبرگان. اقدام و عمل. و صحبت های امرزشان . یک اشخاصی باید پاکسازی شوند و یک جریان دیگری باید بیاید روی کار که بتواند موضع قوی تری اعمال کند . امام امروز جامعه تنها هستند .

خداوند گوینده این حرف را اگر از روی آگاهی گفته لعنت کند

خدا ریشه دشمنان داخلی و خارجی را بخشکاند.

این آقایان چه از غرب و آمریکا دیده اند که اینقدر شیفته رابطه اند.
خود فروختگی تا چه حد!!!!

اين اتمام حجت رهبري با ياوه گويان بود كه به هرقيمتي مي خواهند امنيت كشورما را به هم بزنندمعمولا سارقاني كه از يك انبار بزرگ دزدي مي كنند براي اينكه دزدي هاي خودشون رو پنهان كنند كل انبار رو به آتش مي كشند،جواب بعدي با زبان نخواهد بود،هاشمي و همفكرانش حواسشون روجمع كننددم خروس بدجوري بيرون زده و حتي كساني كه با نظام همراه نيستند و ازاينها دفاع مي كردند هم فهميدند امنيت كشوررو نبايد فداي اين قماش كرد.

آیت اله هاشمی رفسنجانی ابزرگان نظام و عزیز ماست حرفش حجت است

اگر حرف ایت الله حجته حرف ولی فقیه تمام کننده حجته

مرگ بر جریان سازش
مرگ بر خائنین انقلاب
مرگ بر برج عاج نشین ها
مرگ بر بزرگان خائن . . .

خدا کند امام خامنه ای دستور بدهند این فتنه را مثل منتظری حبس خانگیش کنند تا این مردم و مملکت راحت شوند ان شا الله بزودی ،بخدا ملت از دست فتنه های این ... خسته شد ه اند.

خدا این پیر مرد پولدار بازن و بچه نشسته را انشاا... هدایتش کند وبه جمع انصار برگردد

اينكه اقاي هاشمي رفسنجاني ميفرمايند"دنياي فردا، دنياي گفتمان هااست نه موشك ها". خود اين اقا در زمان فرماندهي جنگ تحميلي منتقد همين گفتماني بود كه دولت موقت بازرگان تصميم گرفت هواپيماهاي جنگي اف16وهليكوپترهاي كبراي خريداري شده از امريكارا پس فرستاد و قايل به اين بود كه" انقلاب ما گفتمان دموكراكتيك است نه جنگ" بعدها معلوم شد كه تمامي نقشه بود كه كشور را از لحاظ دفاعي تضعيف و دشمن را براي ضربه زدن به انقلاب اسلامي نوپا جريحه دارتر كنند، و خود نقش ستون پنجم به گواهي تاريخ براي دشمن بعثي شدند وكردند انچه نميبايد ميكردند. حال نبايدبه ياد صحبت رهبر معظم انقلاب اسلامي افتاد كه ميفرمايند." تاريخ اسلام پر است از خيانت خواص سابقا" خدمتگزار" . و بايد گفت اقاي هاشمي چرا از تاريخ عبرت نميگريد و به كجا چنين شتابان.

امروز روز برخورد جدی با خائنین کشور است از مدارا کردن با این گروه کشور خسارتهای سنگینی را متحمل شده است صحبتها و اقداماتشان از روی آگاهی کامل است پس باید بی رو در وایسی اینان را جمع و در زباله دان تاریخ انداخت چون اینان بد خواه کشور و مانع بزرگی برای رسیدن به آرمانهای کشور هستند وقتی اینان جمع شوند کشور زودتر راه ترقی را طی میکند با استقلال و کوبیدن بر دهان غربیان.

تا ظهور امام زمان سینه ها سپر سید علی است