هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 مهر 1400
ساعت 13:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 29 مهر 1394 ساعت 17:53
چهارشنبه 29 مهر 1394 17:52 ساعت
2015-10-21 17:53:25
شناسه خبر : 225489
رئیس کمیسیون برجام مجلس گفت: امیدواریم بتوانیم همه فرازهای موجود در پیام رهبر معظم انقلاب را خوب درک کرده و تلاش و مجاهدت زاید الوصفی را برای عملی کردن این مطالبات بحق فراهم کنیم.

فارس: علیرضا زاکانی رئیس کمیسیون ویژه برجام مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پیام مهم رهبر معظم انقلاب، گفت: پیام عمیق و سرنوشت‌ساز رهبر معظم انقلاب بار دیگر یادآور نعمت مبارک ولایت مطلقه فقیه و حبل المتین است که به واسطه آن مدیریت الهی، وحدت در جامعه تجلی پیدا کرد و عزت، سربلندی ،کرامت، ظلم ستیزی و حق خواهی نظام جمهوری اسلامی ایران نمایان شد.

زاکانی در ادامه با بیان اینکه  باید به درگاه الهی شکر کرد و این نعمت بزرگ را قدردان بود، گفت: پیام مهم امروز رهبر معظم انقلاب باید به عنوان فصل‌الخطابی برای  موافقین و مخالفین برجام باشد و انشالله منشا صحیح مخالفت‌ها و موافقت‌ها ماجور به درگاه الهی باشد.

رئیس کمیسیون برجام مجلس با اشاره به تقدیر رهبر معظم انقلاب از زحمات مجلس و کمیسیون ویژه برجام گفت: از ایشان که لطف کردند و پیرامون کار مجلس و کمیسیون برجام اظهار لطف و محبت فرمودند سپاسگذاریم و انشالله نمایندگان مجلس و اعضای هیات دولت تا آخرین نفس در خدمت رهبر معظم انقلاب خواهند بود؛ این پیام وحدت آفرین، بصیرت بخش و مسئولیت زا منشا تحول و منشا بازبینی شکاف‌هایی قرار خواهد گرفت که مانع از خدمتگذاری صحیح به مردم عزیز کشورمان بود.

نماینده مردم تهران این را هم گفت که امیدواریم بتوانیم همه فرازهای موجود در این پیام را خوب درک کرده و تلاش و مجاهدت زایدالوصفی را برای عملی‌کردن این مطالبات بحق فراهم کنیم.

وی افزود: قوای سه گانه و همه مسئولان کشور باید تلاش کنند تا این سطح از اقتدار و تدبیر نظام جمهوری اسلامی ایران در مصاف با قدرت‌های بین المللی منشا یک جهش و حرکت به سمت اهداف انقلاب اسلامی و باز شدن گره‌ها از زندگی مردم و گشایش‌های اقتصادی در جامعه با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و تلاش بیشتر دولتمردان باشد.

رئیس کمیسیون برجام تاکید کرد:‌ ما مجددا اعلام آمادگی می‌کنیم و از همه قصور و تقصیرهایی که تاکنون داشته‌ایم از درگاه خداوند و رهبر معظم انقلاب پوزش می‌طلبیم و امیدواریم در آینده بیش از گذشته در خدمت اهداف و آرمان‌های انقلاب و گوش به فرمان رهبری خدمت گذار مردم باشیم.