هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 09:20
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 31 شهريور 1394 ساعت 19:23
سه شنبه 31 شهريور 1394 19:20 ساعت
2015-9-22 19:23:19
شناسه خبر : 223151

گروه سیاسیرجانیوز : تیتر اصلی این شماره از رمز عبور با عنوان " امضای جورج سوروس پای سند برجام " به موضوع پروژه های محرمانه لابی صهیونیستی و امریکایی در مساله هسته ای پرداخته و در یک گزارش ویژه ، برنامه هایی چون "ایران پراجکت" ، گروه " جی استریت" و ... مورد تحلیل قرار گرفته است. پسا برجام و فرا برجام ، راز و رمز جلیلی ، اطلاعات غلط ، انفجار اتمی در تاسیسات هسته ای ایران ، خطر جنگ ، برجام یعنی بازگشت ایران به 100 سال پیش ، گذار به دوران نومحافطه کاری و نیز دام بزرگ ، از جمله عناوین هسته ای این شماره رمز عبور است.

 

 به گزارش رجانیوز چهاردهمین شماره نشریه « رمز عبور» امروز در 128 صفحه و به همراه سی دی فیلم 12 ساعت نقد برجام منتشر شد. تیتر اصلی این شماره از رمز عبور با عنوان " امضای جورج سوروس پای سند برجام " به موضوع پروژه های محرمانه لابی صهیونیستی و امریکایی در مساله هسته ای پرداخته و در یک گزارش ویژه ، برنامه هایی چون "ایران پراجکت" ، گروه " جی استریت" و ... مورد تحلیل قرار گرفته است. پسا برجام و فرا برجام ، راز و رمز جلیلی ، اطلاعات غلط ، انفجار اتمی در تاسیسات هسته ای ایران ، خطر جنگ ، برجام یعنی بازگشت ایران به 100 سال پیش ، گذار به دوران نومحافطه کاری و نیز دام بزرگ ، از جمله عناوین هسته ای این شماره رمز عبور است که در آن گفت و گو و آثاری از فریدون عباسی ، رضا روستا آزاد ، سعید زیباکلام ، حمید رضا عسگری ، حمید رضا اسماعیلی و محمد صادق شهبازی به چشم می خورد.

 

"در آلماتی چه گذشت " در گفت و گو با مهدی صفری معاون سابق وزیر امور خارجه و "راز آلماتی " در گفتاری از علی باقری معاون سابق دبیر شورایعالی امنیت ملی از دیگر مطالبی است که در پرونده ای با عنوان " برجام در آستانه اجرا" انتشار یافته است. ناگفته های چهارمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب نخست وزیر با عنوان " نفر صدم " که مروری بر حوادث اواخر شهریور 1364 است نیز از جمله مطالب خواندنی شماره جدید این نشریه است .

 

رمز عبور همچنین صفحات ویژه ای را نیز به هفته دفاع مقدس اختصاص داده که در آن با امیر دریادار سیاری ، سردار غلامرضا جلالی ، سردار اسماعیل کوثری ، سردار حسین علایی ، سردار امین شریعتی ، سردار حسن رستگارپناه و ... به گفت و گو پرداخته است. دو گفت و گوی منتشر نشده با حجت الاسلام و المسلمین اکبر هاشمی رفسنجانی درباره دفاع مقدس با عنوان " امام فرماندهی کل قوا بودند اما در جنگ دخالتی نداشتند" و "امام مجمع عقلا را سر جایش نشاند" از دیگر مطالبی است که برای نخستین بار در این نشریه منتشر شده . سیاسیون علیه ناگفته های سردار ، راهبردهای فرهنگی در گفت و گو با دکتر محمد هادی همایون ، جدال واقع گرایی و ساده لوحی و ... از دیگر مطالب منتشر شده در این شماره رمز عبور است. گفتنی است که سی دی "مشروح نقد برجام" که ضمیمه رایگان این نشریه است ، در 12 سرفصل ، فیلم کامل حضور دکتر سعید جلیلی در کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی را شامل می شود.

 

کاوه اشتهاردی صاحب امتیاز و مدیر مسئول «رمز عبور» و محمد حسن روزی طلب سردبیر این نشریه است. علاوه بر فروش در کیوسک های منتخب مطبوعاتی در تهران و شهرستان‌ها، این نشریه به آدرس ramzeobour.ir نیز در دسترس علاقمندان است. 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home