هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 30 دى 1400
ساعت 05:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 9 ارديبهشت 1394 ساعت 12:02
چهارشنبه 9 ارديبهشت 1394 11:59 ساعت
2015-4-29 12:02:57
شناسه خبر : 209696
ماینده حضرت آیت الله سیستانی در ایران با انتقاد از شیوه حذف مدیران از سوی دولتمردان در برهه های مختلف، خواستار بازنگری مسؤولان در این روش شد.

 

رسا: ‌حجت‌الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده حضرت آیت الله سیستانی در قم امروز در دیدار حسین باقری، شهردار جدید قم اظهار داشت: چنانچه مسؤولان قم، مدیریت صحیح و اثربخشی داشته باشند، توفیق خدمت در مناصب بیشتری پیدا خواهند کرد.

وی ابراز کرد: قانون نانوشته حذفی که در کشور وجود دارد، بسیار اشتباه است؛ هر گروهی که به مسؤولیت می‌رسد، غیر معتقدین به جبهه خودش را از مسؤولیت کنار می‌گذارد.

نماینده حضرت آیت الله سیستانی در قم تصریح کرد: گاهی در برخوردهای خود چنان رفتار می‌کنیم که اطرافیان را از خود دفع می‌کنیم که این باید اصلاح شود؛ مسؤولان دولتی و شهری هم باید به صورت ویژه در برخوردهای خود مراقبت کنند.

‌حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی با بیان این‌که خلوص از لوازم انجام مسؤولیت در نظام اسلامی است، تأکید کرد: یکی از بزرگان امامیه به منبر رفت که ای مردم شما را به شرک دعوت می‌کنم تا خدا را شریک کار خود قرار دهید.

نماینده حضرت آیت الله سیستانی در قم با بیان این‌که نیت خالص هر مسؤول و خدمتگزاری، عامل مؤفقیت وی خواهد بود، افزود: حتی اگر خلوص کمی هم وجود داشته باشد، بسیار تأثیر گذار است.

وی گفت:‌ شهر قم بسیار نیازمند خدمت عمرانی است و پیشرفت آن در جهان اسلام و میان تمام زائران حضرت فاطمه معصومه(س) منعکس خواهد شد؛ همین امر سبب پیشرفت مسؤولان خدمت گزار قم خواهد شد.

‌حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی خاطرنشان کرد:‌ طلاب زیادی در قم مشغول تحصیل هستند که زندگی خود را تنها با شهریه اندکی می‌گذرانند؛ از این همین رو باید شرایط حمل و نقل ارزان و سایر امور اجتماعی را برای طلاب آسان کرد.

شایان ذکر است، ‌حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی در ادامه به معرفی شبکه‌های ماهواره‌ای خود که برای کودکان برنامه پخش می‌کنند، پرداخت و توصیه‌هایی را خطاب به شهردار جدید قم بیان کرد.