هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 8 خرداد 1401
ساعت 07:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 8 ارديبهشت 1394 ساعت 16:35
سه شنبه 8 ارديبهشت 1394 16:33 ساعت
2015-4-28 16:35:12
شناسه خبر : 209619
وزیر ارشاد درباره فیلم «راز پنهان»‌ (ابو زینب) گفت: من در بیروت این فیلم را دیدم بسیار فیلم تاثیرگذاری است و به عقیده من هر مخاطبی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
به گزارش فارس، افتتاح بازار بین‌المللی سی‌وسومین جشنواره فیلم فجر با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، علیرضا رضاداد دبیر جشنواره و مدیران بخش‌های مختلف حوزه سینما در طبقه دوم پردیس ملت برگزار شد.
 
در این مراسم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه‌های مختلف از جمله ایران‌نوین فیلم، سینمای جوان، مرکز گسترش و ویدئو رسانه دیدن کرد.
 
جنتی با حضور در غرفه هدایت‌رسانه با دیدن بروشور این مجموعه از فیلم «راز پنهان»‌ (ابو زینب) تعریف کرد و گفت: من در بیروت این فیلم را دیدم بسیار فیلم تاثیرگذاری است و به عقیده من هر مخاطبی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
 
در ادامه دیدار وزیر از غرفه‌های موجود در بازار بین‌المللی فیلم فجر تفاهم‌نامه باری ساخت فیلم مشترک ایران و چین امضا شد.
 
عبدالله اسفندیاری درباره جزئیات این تفاهم‌نامه گفت: این تفاهم‌نامه صورت گرفته و قرار است ایران با همکاری و مشارکت چین فیلمی بسازد که در تمام جزئیاتش ایران و چین مشارکت خواهند داشت.
 
وی درباره نگارش فیلم‌نامه توضیح داد: در این تفاهم‌نامه قید شده است که در تمام جزئیات فیلم از جمله نگارش فیلمنامه هنرمندان ایران و چین به صورت مشترک فعالیت خواهند داشت.
 
بنابر این گزارش تفاهم‌نامه مشترک ایران و چین بین فارابی و شرکت شینورک مدیا انجام شد.