هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 31 خرداد 1403
ساعت 09:58
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 بهمن 1393 ساعت 14:50
دوشنبه 27 بهمن 1393 14:40 ساعت
2015-2-16 14:50:34
شناسه خبر : 198773
ترازوی نشر در بیست و هفتمین شماره خود به سراغ دو کتابفروشی تهرانی و دو کتابفروشی در استان اصفهان رفته است. کتابفروشی های تهرانی هم برای شما دو پیشنهاد داشته اند. این روزها که حال و هوای عید نزدیک است کمی رونق می گیرند، شما می توانید به فکر عیدی دادن کتاب باشید! می توانید از همین حالا دست به کار شوید.
ترازوی نشر 27/ کتابهای پرفروش در تهران، اصفهان و نجف آباد

نقدی بر نفحاتی که آغشته به نفت است/ لطفاً در این مرحله توقف نکنید!

ترازوی نشر در بیست و هفتمین شماره خود به سراغ دو کتابفروشی تهرانی و دو کتابفروشی در استان اصفهان رفته است. کتابفروشی های تهرانی هم برای شما دو پیشنهاد داشته اند. این روزها که حال و هوای عید نزدیک است کمی رونق می گیرند، شما می توانید به فکر عیدی دادن کتاب باشید! می توانید از همین حالا دست به کار شوید.

گروه فرهنگی – رجانیوز: ترازوی نشر در بیست و هفتمین شماره خود به سراغ دو کتابفروشی تهرانی و دو کتابفروشی در استان اصفهان رفته است. کتابفروشی های تهرانی هم برای شما دو پیشنهاد داشته اند. این روزها که حال و هوای عید نزدیک است کمی رونق می گیرند، شما می توانید به فکر عیدی دادن کتاب باشید! می توانید از همین حالا دست به کار شوید.

پنجره ای رو به انقلاب!

قاف: تهران، خیابان شریعتی، ضلع شمالی متروی قلهک، پاتوق فرهنگی قاف: 02122635197

«من زنده ام»، کتابی که در قله قاف آشیانه کرده و چندین ماه است صدرنشین پرفروش ها بوده است و هنوز رقیبی برایش به دنیای کتاب ها نیامده است!

دومین کتاب پرفروش ساکنین قاف، کتابی با حال و هوای این روزهاست، «بازگشت خورشید». در این اثر حجت الاسلام محبوبی سالهای قیام حضرت امام(ره)، از بدو تولد (1342) تا پیروزی انقلاب (1357) را با متنی ساده در ذهن خواننده به تصویر می کشد و صفات الهی این شخصیت ممتاز را به خوبی نشان می دهد.

«پنجره چوبی» هم رمانی عاشقانه در فضای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است که انتشارات کتابستان با چاپی تازه روانه بازار کرده است. این کتاب سومین کتاب پرمخاطب قاف بوده است.

«گنجینه معارف» که مجموعه ای از قرآن، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، مفاتیح الجنان، استفتائات مقام معظم رهبری و دیوان حافظ است با چاپ چرمی و نفیسش گزینه مناسبی برای هدیه به کسانی است که دوست شان دارید!

آخرین پرفروش قاف «انسان 250ساله» است. این کتاب به دنبال انتقال مفهومی متعالی از مسیر و مقصد زندگی مجاهدانه ائمه علیهم ‌السلام است و از این رو بیش از آنکه یک کتاب تاریخیِ صِرف باشد، یک فراتحلیلِ تاریخی است؛ که به‌جای شرح و تفصیل وقایع زندگی ائمه علیهم ‌السلام، نگاهی کل‌گرا به زندگی هر یک از معصومین علیهم ‌السلام با توجه به بستر تاریخی دوره مربوطه و در راستای مقصود واحدی که همه این بزرگواران دنبال می‌کردند ارائه می‌دهد.

پیشنهاد کتابفروش

«پیشنهاد کتابفروش» قاف را آقای «صدیق» داده است: کتاب «پنجره چوبی». داستان بلند «پنجره چوبی»، از وقایع تاریخی پیش از انقلاب آغاز می شود و در ادامه به روایت دوران جنگ تحمیلی عراق علیه ایران می پردازد و ماجراهای آن تا سال 65 ادامه پیدا می کند. تمام این وقایع در قالب یک داستان عاشقانه و تاثیری که انقلاب بر افراد می گذارد بیان شده است. آقای صدیق دلیل انتخاب این رمان را جنبه های مثبتی مانند پرداختن به حجاب، ازدواج از مسیر صحیح در کنار فضای انقلاب و دفاع مقدس و همچنین تیپ های مختلف فعال و منفعل در این فضا عنوان کرده است.

 

نقدی بر نفحاتی که آغشته به نفت است!

کتابستان شهدا: تهران، متروی میدان شهدا، کتابستان: 02133350072

«من زنده ام» در کتابستان شهدا هم صدرنشینی خود را حفظ کرده است.

دومین پرفروش را سیدمرتضی آوینی با «فتح خون» فتح کرده است. پرفروش ترین کتاب سیدشهیدان اهل قلم که هنوز که هنوز است از آن اشک تازه تراوش می کند!

مقاله بلند رضا امیرخانی درباره اقتصاد نفتی با عنوان «نفحات نفت» آخرین پرفروش این کتابفروشی است که این روزها در حال و هوای اقتصاد مقاومتی و غیرنفتی، خواندنش خالی از لطف نیست. امیرخانی از مضرات وابستگی به نفت نوشته است که در چنین شرایطی کارآفرینی در کشور کم می‌شود و همه گمان می‌کنند دولت باید پول نفت را به آنها بدهد. در حالی که کارآفرینی باید بر دوش مردم باشد و نه دولت.

پیشنهاد کتابفروش

«پیشنهاد کتابفروش» کتابستان شهدا را آقای رضایی می دهد، «کتاب خانواده». آقای رضایی این کتاب را که زیر عنوانش «یک جلسه مطول مطوی در حضور مقام معظم رهبری» است، به زوج های دانشجو و کسانی که قصد ازدواج دارند توصیه می کنند. یکچارچه و بدون وقفه بودن کتاب شما را به یک جلسه بلند در حضور ایشان می برد. علاوه بر اینکه اشاراتی و مثال هایی که از زندگی شخصی و خانوادگی خودشان در متن می آورند بر جذابیت کتاب افزوده است.

 

لطفاً در این مرحله توقف نکنید!

کتابشهر ایران: نجف آباد، خیابان دکتر علی شریعتی، جنب بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای: 03132616068

پرفروش ترین کتاب کتابشهر، کتاب کوچکی درباره انقلابی بزرگ است، انقلاب که هدفش زمینه سازی برای ظهور حضرت ولیعصر(عج) بوده است، «تا انقلاب مهدی».

«همنام گلهای بهاری» قدمی کوچک برای آشنایی با رسول اکرم(ص) است. ترجمه روایاتی از ایشان و درباره سیره ایشان که بسیار مختصر و روان تدوین شده است. این کتاب پس از چندین بار تجدید چاپ به تازگی از سوی نشر معارف روانه بازار کتاب شده است.

حمید داوودآبادی ید طولایی در حوزه کتاب های دفاع مقدس دارد، این بار سراغ «تفحص» رفته است و خاطراتی در این باره را در کتابی نسبتا مفصل گردآوری کرده است. خاطراتی که کمی اشک آور هم هستند!

«توقف ممنوع» در رده چهارم پرفروش های این کتابفروشی ایستاده است. کتابی از بیانات مقام معظم رهبری درباره نوجوانان و جوانان! در این کتاب به ویژگی های این دوره و انتظارات رهبری از جوانان و نوجوانان پرداخته شده است.

«من زنده ام» در کتابشهر نجف آباد در انتهای صف ایستاده است تا همچنان پای ثابت پرفروش ها باشد.

 

از کاشت تا برداشتِ داعش!

شهیدکاظمی: اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، جنب بانک قرض الحسنه رسالت: 03132660881

پرفروش ترین کتاب فروشگاه شهید کاظمی، کتابی است درباره مقام معظم رهبری «ماه در آیینه». این کتاب نظرات افراد مختلف و خاطرات درباره ایشان می باشد که همراه با عکس هایی مرتبط و به صورت رنگی چاپ شده است و برای آشنایی با ایشان گزینه مناسبی جهت مطالعه است.

«پرنیان» کتاب کوچک و جذابی درباره حجاب است که تلاش کرده است از دریچه های مختلف به این موضوع نگاه کند و بارها تجدید چاپ شده است. اگر دنبال کتابی درباره حجاب می گردید این کتاب پیشنهاد خوبی است.

«جوان و انتخاب بزرگ» از اصغر طاهرزاده هم سومین پرفروش این کتابفروشی بوده است. کتابی که برای خواندنش در اوایل جوانی کمک می کند تا تصمیمات بهتری بگیریم.

این روزها موضوع داعش نقل محافل است. «داعش از کاشت تا برداشت» تلاش کرده است تا این پدیده ای به جان اسلام و مسلمانان افتاده است را از ریشه تحلیل و تبیین کند. اگر می خواهید از سیر تا پیاز داعش را بدانید-البته به طور مختصر!- این کتاب جزو معدود موارد موجود است.

کتاب «خانواده» معظم رهبری هم که دومین مسابقه کتاب و زندگی پیرامون آن است، آخرین پرفروش این کتابفروشی بوده است.