هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 مهر 1400
ساعت 19:31
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 مرداد 1393 ساعت 09:19
دوشنبه 27 مرداد 1393 13:49 ساعت
2014-8-18 09:19:19
شناسه خبر : 182686

 تهران- ایسکانیوز: مرضیه برومند نویسنده، بازیگر و کارگردان  تئاتر، تلویزیون و سینما از استیضاح رضا فرجی دانا (وزیر علوم  و تحقیقات فناوری) احساس تأسف کرد.

 
مرضیه برومند که این روزها فیلم سینمایی "شهرموشها" را بر پرده سینما دارد از استیضاح رضا فرجی دانا وزیر علوم تحقیقات و فناوری اظهار تأسف کرد و در این باره به خبرنگار ایسکانیوز گفت: با توجه به شناختی که از آقای فرجی دانا دارم و با توجه به کارنامه پربار ایشان باید بگویم از این اتفاق واقعأ متأسفم و با این استیضاح کاملأ مخالف هستم.
 
این کارگردان در ادامه گفت: با اینکه مدتها از فعالیت های دانشگاهی من در زمینه تدریس و مدیریت می گذرد اما به جرأت می گویم که استیضاح شخصی مثل رضا فرجی دانا می تواند بر حوزه فرهنگ تأثیر بگذارد و این تأثیر منفی است اگر شخص جایگزین ایشان سیاست های ایشان را به کار نبندد و راه ایشان را در حوزه مدیریتی ادامه ندهد.
 
کارگردان سریال "کتاب فروشی هدهد" با تأکید بر اهمیت و تأثیر دانشگاه در ارتقاء فرهنگ و هنر گفت: در هر سرزمینی وجود دانشگاه از حساسیت بالایی برخوردار است؛ و این حساسیت تا بدآنجاست که سیستم آموزشی و روش مدیریت و اداره دانشگاه می تواند بر فرهنگ آدمهای آن سرزمین تأثیر بگذارد.
 
این کارگردان در پایان گفت: به هرحال امیدوارم آقای فرجی دانا بر مسند مدیریت خود بمانند و این روند درست و مدیریت صحیح ادامه یابد.
 
مرضیه برومند نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما که نمایشهایی چون "شهر کوچک ما" "کدو قلقله و دیو آنتیگون" "دزد و رنگ قرمز" "داستان ضحاک" "یک جفت کفش برای زهرا" را در کارنامه خود دارد امسال دبیر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک است.