هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 13 مهر 1400
ساعت 20:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 14 خرداد 1388 ساعت 16:51
پنجشنبه 14 خرداد 1388 21:21 ساعت
2009-6-4 16:51:05
شناسه خبر : 15236

عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان مجلس گفت:احمدي نژاد در چهار سال گذشته در در برابر تخريب‌ها و اهانت‌ها و براي بيان پشت پرده سياست در ايران سكوت كرد و در اين مناظره فرصت را غنيمت شمرد و گوشه كوچكي از مافياي قدرت و ثروت كه پشت پرده سياسيون كشور بود را افشا كرد.

سيد حسين نقوي عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با فارس، با اشاره به موفقيت احمدي نژاد در مناظره با موسوي اظهار داشت: مناظره احمدي‌نژاد با موسوي يكي از مهمترين رخدادهاي سياسي در كشور بود، به اين دليل كه منجر به شفافيت در پشت پرده سياسيون شد.
وي افزود: در سه ماه اخير هر سه رئيس جمهور گذشته با يكديگر متحد شدند، تا براي تخريب احمدي نژاد عمل كنند، در حالي كه اين تخريب‌ها را آقاي هاشمي رفسنجاني مديريت مي‌كرد.

نقوي ادامه داد: احمدي نژاد در چهار سال گذشته در در برابر تخريب‌ها و اهانت‌ها و براي بيان پشت پرده سياست در ايران سكوت كرد و در اين مناظره فرصت را غنيمت شمرد و گوشه كوچكي از مافياي قدرت و ثروت كه پشت پرده سياسيون كشور بود را افشا كرد.

عضو شوراي فراكسيون اصولگرايان مجلس با بيان اينكه دولت نهم دست مافياي قدرت و ثروت را قطع كرد تصريح كرد: مافياي قدرت و ثروت در سه سال گذشته به دليل مقاوت دولت نهم در مقابل خواسته‌هاي آنها دست به تهاجم عليه دولت زد.

اين استاد دانشگاه ابراز داشت: خيلي از حاميان موسوي انتظار داشتند، كه موسوي به مسائل مهم‌تري بپردازد، اما بر خلاف انتظار آنها موسوي مسائل بسيار پيش پا افتاده را مطرح كرد و در مقلابل با پاسخ شفاف و صريح رئس جمهور كشورمان مواجه شد.

نقوي با اشاره به مديريت تخريب احمدي نژاد از سوي هاشمي رفسنجاني گفت: ملت ايران همه متوجه هستند كه در 4 سال گذشته تا كنون هاشمي رفسنجاني پروژه نه، به احمدي نژاد را مديريت مي‌كرده است.