هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 20 مهر 1400
ساعت 11:51
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 25 بهمن 1391 ساعت 14:11
چهارشنبه 25 بهمن 1391 17:41 ساعت
2013-2-13 14:11:44
شناسه خبر : 133394

حجت الاسلام جلالی رئیس دفتر آیت الله مصباح یزدی، در جمع اساتید، دانش پژوهان و کارمندان موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با تقدیر و تشکر از مردم ایران بخاطر راهپیمایی باشکوه 22 بهمن امسال گفت : مردم با حضور ميليوني خود، دنيا را به كما فرو برده، به گونه ای  که نتوانستند تحليلي درست و صحيحی نسبت به  این حماسه عظیم داشته باشند.

به گزارش رجانيوز، وی با بیان اینکه مردم قم همانند مردم سایر کشور، حضور پرشورتری نسبت به سالهای گذشته داشتند، ادامه داد: شعارهای مردم، بسيار زيبا ،وحدت آفرین و متناسب با زمان بود، كه حکایت از بصيرت مردم قم داشت.

حجت الاسلام دکتر جلالی، با اشاره به ناتمام ماندن سخنرانی رئیس مجلس گفت: اگر سخنران مراسم 22 بهمن، هشدارهاي دلسوزانه مسئولين امنيتي و سياسي قم، مبني بر حساسيت مردم قم به ايشان، را جدي مي گرفت و اصرار بر سخنراني در مراسم نمي كرد، ما شاهد چنين حادثه ناگوار نبوديم.

عضو انجمن فارغ التحصیلان موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: نيروهاي امنيتي باید قضيه را مورد بررسي قرار داده و شفاف سازي كنند و با مجرمین برخوردی سریع و قانونی شود.

رئیس دفتر علامه مصباح یزدی، حوادث اخير در مجلس و بداخلاقي هاي مسئولين و برخورد غير مؤدبانه با رئيس مجلس در قم ، را خلاف دستورات مقام معظم رهبري ، دانست و ادامه داد: كشاندن اختلافات میان  مردم و متهم کردن افراد، در رسانه ها ،از اموري است كه مقام معظم رهبري تأكيد به ترك آنها داشته است.

 وی با بیان اینکه حوادث اخیر، را به شدت محكوم مي‎كنیم اظهار داشت:  اميدواريم طرفین، از رهبر و ملت، بخاطر این بداخلاقی‎ها عذرخواهي كرده و همواره اشارات مقام معظم رهبري، را نصب العين قرار داده و همچنین مردم شريف از هرگونه رفتار و یا اقدامی كه زمينه تنش و ناآرامي را ، در اين زمان حساس فراهم كند بپرهيزند.

ايشان با اشاره به اينكه اميدواريم، مسئولين محترم نيز بخاطر اقدامهاي ناشايست خود، از رهبري و ملت عذر خواهي كنند تصريح كرد:مردم شريف هم از اقدامات نسنجيده، هرچند ناشي از احساسات پاك باشد، خودداري نمايند و همواره اشارات مقام معظم رهبري را نصب العين قرار داده، و از هرگونه رفتاري كه زمينه تنش و نا آرامي  در اين شرايط حساس، ايجاد نمايد بپرهيزند،البته مسئولين قضيه را پيگيري و با خاطيان برخورد جدي خواهند كرد.