هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 14 مهر 1400
ساعت 06:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 11 مهر 1391 ساعت 11:03
سه شنبه 11 مهر 1391 14:33 ساعت
2012-10-2 11:03:41
شناسه خبر : 122441

خيريه همت: این فراخوان مربوط به خانواده ای نیازمند ساکن شهرستان ش. است.

 
پدر خانواده آقای ح. ف که قبلا در کار تولید فرفوژه و لوازم ورزشی بود چند سال پیش به دلیل بیماری یک تکه ازروده اش را برداشتند. الان هم بطن چپ قلبش دچار مشکل شده و نیاز به عمل قلب باز دارند. این علاوه بر آمبولی ریه است که متاسفانه گریبان این پدر را گرفته است. البته رایزنی و تلاشهایی برای انجام این عمل در یکی از بیمارستان های تهران در حال انجام و پیگیری است.
 
مادر خانواده هم خانم ۳۵ ساله ای است به نام ل. ا که قبل از بیماری کارهای دستی مثل قلاب بافی می کرد و می فروخت ولی متاسفانه در بیش از ۶ ماهه گذشته به دلیل ابتلا به سرطان خوش خیم و عوارض آن کار نمی کند . ایشان قرار بود که قبل از عید توسط یکی از پزشکان لیزر درمانی شوند که متاسفانه در آن زمان به دلیل فراهم نشدن هزینه این درمان، اقدامی صورت نمی گیرد و این مساله باعث می شود تا عفونت علاوه بر سرایت به دندانها، متاسفانه کلیه های ایشان هم بعلت پیشرفت عفونت نیاز به پیوند پیدا کند.
 
این مادر۲ فرزند هم دارد دخترش کلاس پنجم و پسرش پیش دبستانی است.
 
زندگی آنها در خانه ای۶۰ متری که باید ماهانه ۲۵۰ هزار تومان بابت اجاره آن را بپردازند به سختی می گذرد بویژه که مدتهاست درآمدی ندارند واین مساله به شدت آنها را مدیون و مقروض کرده است.