هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 11 آبان 1400
ساعت 16:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 4 خرداد 1391 ساعت 13:04
پنجشنبه 4 خرداد 1391 17:34 ساعت
2012-5-24 13:04:18
شناسه خبر : 110649

حسين يكتا، از فرماندهان دوران دفاع مقدس با اشاره به جنگ نرم گفت: اين جنگ دارد پيچيده تر مي شود و بايد فكري كرد؛ در اين فضاي مجازي كه سربازانش شما هستيد، بايد تا ديوارهاي نيويورك و كاخ سفيد پيش رفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجو، حسين يكتا در هشتمين اجتماع بزرگ حزب الله سايبر كه ديروز در سينما فلسطين تهران برگزار شد، به مقايسه جنگ تحميلي و نبرد سايبري پرداخت.
 
يكتا جنگ سه خرداد را در مقايسه با اواخر جنگ آسان‌تر دانست و گفت: وقتي جنگ به اواخرش رسيد برخي كمتر به جبهه مي‌آمدند و گلوله و تير هم سهميه بندي شده بود.
 
اين فرمانده دوران دفاع مقدس افزود: رفتن به سمت بصره و چسبيدن به ديواره آن باعث شد قطعنامه 598 نوشته شود و دشمن دستش را بالا ببرد.
 
وي با اشاره به جنگ نرم گفت: اين جنگ دارد پيچيده تر مي شود و بايد فكري كرد؛ در اين فضاي مجازي كه سربازانش شما هستيد، بايد تا ديوارهاي نيويورك و كاخ سفيد پيش رفت.
 
يكتا ادامه داد: آن كساني كه تا پشت ديوار بصره پيش رفتند شب‌زنده‌داري مي‌كردند، نماز شب مي‌خواندند و توسل‌هايشان ديدني بود، بنابراين امروز وقتي شما پشت كامپيوتر مي‌نشينيد شهدا شما را نگاه مي‌كنند، پس بايد با وضو باشيد و ذكر «ما رميت اذ رميتم» بخوانيد.
 
اين فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: شهدا، شما را كه در خط مقدم نبرد هستيد، نگاه مي‌كنند؛ شما الان بالاي دكل ديده‌باني قرار گرفته ايد و بخواهيد يا نه، وسط ميدان هستيد؛ چرا كه «كل يوم عاشورا و كل الارض كربلا».