هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391 ساعت 12:57
چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391 17:27 ساعت
2012-5-2 12:57:16
شناسه خبر : 108245

بولتن: "لطفا حجاب را رعایت کنید " شاید مشابه چنین تابلوهایی را بر سر در بسیاری از مغازه ها، فروشگاه ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و ... دیده باشید اما براستی تابه حال چند درصد از مدیران این اماکن عمومی حاضر شده اند برای رعایت این تابلو منافع مالی خود را به خطر بیاندازند و به آنچه که نوشته اند عمل کنند ؟

 

 

 

اینجا تهران است ام القرای جهان اسلام ، شهری که بسیاری از مردم و دلسوزان انقلاب این روزها نگران وضعیت نا به سامان حجاب در آن هستند اما در این میان هستند کسانی که دلسوزی برای حفظ حجاب را به معنای حقیقی کلمه معنی کرده اند . نشانی اتوبان یادگار امام، ضلع شمال به جنوب؛ بعد از خروجی اوین-درکه که را شاید بسیاری از مردم تهران آن را با رستوران معروف دشت بهشت بشناسند . یکی از زیبا ترین و خاطره انگیز ترین رستوران هایی که خیلی ها حداقل یک بار هم که شده به آن سر زده اند و از غذاهای معروف و محبوب آن چشیده اند . این رستوران که در تپه های زیبایی حاشیه بزرگراه واقع شده است در فضایی سرسبز و دلنشین و در محیطی دنج و آرام پاتوق بسیاری از کسانی بود که می خواستند ساعاتی از اوقات فراغت خود را به صرف غذا و لذت بردن از طبیعت بگذرانند اما متاسفانه فضای قبلی این رستوران به گونه ای بود که کمتر خانواده ای به خصوص قشر مذهبی به آنجا سر می زد اما در دوره جدید مدیریت این رستوران فضای موجود به کلی عوض شده و دشت بهشت امروز اساساٌ جایی برای خانواده ها و قشر مذهبی در محیطی کاملا سالم است .

 


«ورود خانم های بدون چادر ممنوع می باشد» هر چند شاید خواندن این تابلو برای خیلی ها عادی باشد اما اهمیت آن وقتی مشخص می شود که در روزگاری که نگه داشتن دین مانند نگه داشتن آتش بر کف دست است، هستند کسانی که برای انجام وظیفه در قبال دین شان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. حاج علی برهانی، قد بلند با موهای جو گندمی حدود 60 ساله؛ همان مردی است که مردانگی به خرج داده و رستورانی را به دست گرفته که نه برای کسب درآمد به هر قیمتی و نه برای مال اندوزی در دنیایی که پایانش فقط یک متر زمین است، بلکه برای حضور خانوادگی کسانی که دین و حفظ ارزش های آن دغدغه شان است رستورانش را تبدیل به محلی برای حضور بانوان محجبه و خانواده های آنان کرده است .

 


بر پایه این گزارش رستوران دشت بهشت با غذاهای لذیذ و فراموش نشدنی اش این روز ها دیگر پاتوق افرادی شده است که دوست دارند به همراه خانواده شان در یک محیط سالم و شاداب لحظاتی را در بیرون از منزل بگذرانند . البته هر چند حاج علی برهانی از از افت فروش رستوران دشت بهشت به دلیل جلوگیری از ورود بانوان بی حجاب و بد حجاب خبر می دهد اما از کاری که کرده به هیچ وجه پشیمان نیست و امیدوار است بخش زیادی از قشر مذهبی ما از وجود چنین رستورانی در شهر تهران آن هم در منطقه سعادت آباد با خبر شده و مراسم ها و برنامه های خود را در این رستوران شیک برگزار کنند و یا به همراه خانواده های خود برای صرف ناهار یا شام به این مجتمع سر بزنند . قطعا بسیاری از خانواده ها از شنیدن وجود چنین فضایی سعی می کنند شبی خاطره انگیز را در رستوران دشت بهشت بگذرانند .

نشانی رستوران: سعادت آباد-میدان فرهنگ-بلوار ۲۴ متری -مجتمع فرهنگی دشت بهشت (دهکده سلامت (
شماره تماس جهت رزرو: ۲۲۱۴۶۳۵۸-۰۲۱

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

https://zamzam.ir/#home