هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 مهر 1400
ساعت 23:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 21 فروردين 1391 ساعت 14:50
دوشنبه 21 فروردين 1391 19:20 ساعت
2012-4-9 14:50:43
شناسه خبر : 105356

معاونت حمل و نقل ترافيك شهرداري تهران اقدام به بستن يکي از خروجي هاي اتوبان شهيد زين الدين (خروجي خيابان پرتردد و قديمي توحيد در فلكه چهارم تهرانپارس )بدون هيچ دليل موجه اي كرده است.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران؛ اهالي منطقه تهرانپارس با اعلام خبر بالا گفتند: از صبح امروز معاونت حمل و نقل ترافيك شهرداري تهران، بدون هيچ دليل موجه اي اقدام به بستن خيابان توحيد فلكه چهارم تهرانپارس كردند و تردد مردم به سمت تقاطع زين الدين يك كيلومتر دورتر كرده است.

در اين خيابان يکي از بزرگترين پارکهاي تهران به نام بوستان بزرگ پليس قرار دارد و تردد شهروندان به ويژه در ايام بهار و تابستان به آن بسيار بالاست.

برپايه اين گزارش؛ مردم براي تردد به سمت تقاطع زين الدين مجبور هستند با دور زدن خيابان هاي اطراف زمان طولاني را براي رسيدن به مقصد تلف كنند همچنين با اين اقدام خيابات پرتردد توحيد کور شده و اهالي براي هر بار خروج از آن بايد تعدادي از خيابانهاي اطراف را دور بزنند.

اين گزارش مي افزايد؛ بنابر پيگيري هاي اهالي خيابان توحيد تهرانپارس، براي بازگشايي اين خيابان نه شهرداري منطقه و نه پليس راهور اقدامي نمي كند و هر يك از دو سازمان ياد شده بازگشايي اين خيابان را در حيطه وظايف خود نمي داند.

براساس اين گزارش؛ با بستن اين خيابان ترافيك سنگين در اين منطقه ايجاد شده و مردم سرگردان با اعلام اعتراض خود نسبت به مسدود شدن خيابان توحيد واقع در فلكه چهارم تهرانپارس خواستار بازگشايي اين خيابان شدند.

وسايل حمل و نقل عمومي نيز با کور شدن اين خيابان قديمي ديگر در آن تردد نمي کنند و شهروندان بدون وسيله نقليه شخصي ، براي تردد مشکل جدي پيدا کردند.