هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 26 فروردين 1400
ساعت 21:47
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 17 فروردين 1400 ساعت 12:36
سه شنبه 17 فروردين 1400 12:20 ساعت
2021-4-6 12:36:32
شناسه خبر : 346086
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلانی گفت: رئیس‌جمهور باید پاسخگوی ایجاد رانت در توزیع نهاده‌های دامی و علت ایستادن مردم در صف‌های طولانی باشد.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلانی گفت: رئیس‌جمهور باید پاسخگوی ایجاد رانت در توزیع نهاده‌های دامی و علت ایستادن مردم در صف‌های طولانی باشد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: امروز نمایندگان مجلس گزارش عملکرد ضعیف دولت درباره مدیریت محصولات کشاورزی و قیمت مرغ را به قوه قضائیه ارسال کردند و دولتمردان را موظف به پاسخگویی کردند و لازم است رئیس‌جمهور و وزیر جهاد کشاورزی پاسخگوی عملکرد خود به دستگاه قضا باشند.
 
وی بیان کرد: بر اساس قانون اساسی، رئیس‌جمهور باید زمینه لازم برای توزیع عادلانه منابع و ثروت بین مردم را فراهم کند و وی که همیشه می‌گوید «من حقوقدان هستم» باید پاسخ دهد ایستادن مردم در صف‌های طولانی بر اساس کدام یک از اصول قانون اساسی است؟
 
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است که رئیس‌جمهور درباره رانت و فسادهای بسیار زیادی که در توزیع نهاده‌ها و محصولات کشاورزی وجود دارد، پاسخگو باشد.
 
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوعات مختلف شاهد ناهماهنگی میان مسئولان دولتی هستیم البته ما به صحبت‌های متناقض آنان عادت کرده‌ایم اما بهتر است در اظهارات خود با یکدیگر هماهنگ بوده و تناقض نداشته باشند.