هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 26 فروردين 1400
ساعت 20:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 16 فروردين 1400 ساعت 14:14
دوشنبه 16 فروردين 1400 14:04 ساعت
2021-4-5 14:14:01
شناسه خبر : 346045
همزمان با پیشروی های گسترده نیروهای مقاومت یمن در نبرد «مأرب» جنگنده های سعودی مناطقی در این شهر را به شدت بمباران کردند.
همزمان با پیشروی های گسترده نیروهای مقاومت یمن در نبرد «مأرب» جنگنده های سعودی مناطقی در این شهر را به شدت بمباران کردند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از المسیره، سلسله حملات تجاوزکارانه جنگنده‌های سعودی در نقاط مختلف یمن همچنان ادامه دارد. جنگنده‌های سعودی همزمان با پیشروی نیروهای مقاومت در جبهه مأرب، این شهر را به شدت بمباران کردند.
 
بر اساس این گزارش، هدف اصلی سعودی‌ها از بمباران گسترده شهر مأرب ممانعت از تداوم پیشروی‌های نیروهای مقاومت در این شهر بوده است. با این حال، آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که نیروهای یمنی در نقاط مختلف مأرب در حال پیشروی هستند.
 
گفتنی است، نیروهای مقاومت یمن تاکنون در جریان نبرد مأرب دستاوردهای میدانی بزرگی را محقق ساخته‌اند. در همین ارتباط، اعلام شد که نیروهای یمنی در منطقه «رغوان» واقع در غرب شهر مأرب پیشروی‌های بزرگی را رقم زده‌اند.
 
در حال حاضر عربستان سعودی به دلیل عملیات‌های برق آسای نیروهای یمنی در شهر مأرب با فشار گسترده‌ای مواجه شده است. افزایش فشارها از سوی نیروهای مقاومت یمن موجب شده است تا سعودی‌ها تمام تلاش خود برای اعزام مزدوران از نقاط مختلف یمن به مأرب را به کار بندند.