هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 26 فروردين 1400
ساعت 08:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 14 فروردين 1400 ساعت 11:26
شنبه 14 فروردين 1400 11:19 ساعت
2021-4-3 11:26:41
شناسه خبر : 345930
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از عرضه ۱۴۰۰ تُن مرغ گرم در تهران از امروز شنبه ۱۴ فروردین خبر داد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از عرضه ۱۴۰۰ تُن مرغ گرم در تهران از امروز شنبه ۱۴ فروردین خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز، حشمت الله عسگری صبح شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه قرار گاه تنظیم بازار مرغ استان تهران که شامگاه جمعه در محل سازمان جهاد کشاورزی استان تهران برگزار شد و ابعاد مختلف عرضه گسترده مرغ گرم در استان تهران مورد بررسی قرار گرفت از عرضه ۱۴۰۰ تن مرغ گرم در تهران از امروز خبر داد.
 
عسگری عنوان داشت: در این جلسه مقرر شد تا در راستای تأمین گوشت مرغ مورد نیاز استان تهران از امروز شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ تن گوشت مرغ از سه استان شمالی و ۴ استان هم جوار وارد استان شده و در نحوه توزیع آن در سطح استان برنامه‌ریزی شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران بیان داشت: همچنین عرضه گوشت مرغ به صورت بسته بندی در فروشگاه‌ها و واحدهای صنفی و پروتئینی استان تهران ممنوع است و همه مرغداران، کشتارگاه‌ها و...... موظف به اجرای مصوبات قرارگاه تنظیم بازار مرغ کشور می‌باشند.
 
وی همچنین اظهار داشت: با هدف تنظیم بازار مرغ از روز یکشنبه ۱۵ فروردین ماه به طور روزانه ۱۶۵۰ تن مرغ گرم در سطح شهر تهران به صورت گسترده عرضه خواهد شد و سهمیه روزانه مرغ گرم استان تهران از روز شنبه ۱۵ فروردین ماه به صورت ۱۶۵۰ تن مرغ گرم تعیین شده که سهم استان‌های گلستان ۷۰۰ تن، مازندران ۴۳۰ تن، گیلان ۴۰۰ تن، سمنان ۳۰ تن، زنجان ۲۵ تن، مرکزی ۴۰ تن و قزوین ۲۵ تن تعیین شده است.
 
عسگری گفت: در جریان توزیع مرغ گرم علاوه بر حضور عوامل و گشت‌های نظارتی حتماً از ظرفیت نیروهای مردمی بسیج استفاده می‌شود.