هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 3 ارديبهشت 1400
ساعت 07:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 11 فروردين 1400 ساعت 15:48
چهارشنبه 11 فروردين 1400 15:49 ساعت
2021-3-31 15:48:45
شناسه خبر : 345846
در دنیای امروز که مرهون پیشرفت روز افزون و بی‌وقفه تکنولوژی در همه ابعاد زندگی انسان است، نمی‌توان نقش جدایی‌ناپذیر تلویزیون را در بحث سرگرمی و کسب اطلاعات نادیده گرفت. اما برای خرید تلویزیون موارد مختلفی را می‌بایست مورد بررسی قرار داد؛ چرا که جهان از جعبه جادویی کوچک و سیاه و سفید گذر کرده و به شمایل نو و تازه‌ایی وارد شده.

 این معیارها را می‌توان سایز، برند، رزولوشن، رنگ، امکانات و ..... دانست. علاوه بر موارد ذکر شده، میزان هزینه‌ی مصرفی برای تلویزیون نیز امریست مهم و ضروری.

 

خرید تلویزیون 2020 ال جی بانه


برای بررسی هزینه، اولین جمله‌ای که به ذهن خریداران می‌رسد، کسب اطلاعات از شرایط قیمت و خرید تلویزیون بانه است. زیرا تلویزیون بانه قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر تلویزیون‌هایی که در سایر مکان‌ها به فروش می‌رسد، دارا می‌باشد.
نظر به قوانین جمهوری اسلامی ایران، فروشندگان بانه از پرداخت عوارض گمرکی معاف هستند. از این رو پیدا کردن تلویزیون با قیمت مناسب جهت خرید از بانه کاری تقریبا آسان و میسر است. اما پس از اشاره به میزان تفاوت قیمت و خرید تلویزیون بانه می‌بایست باز هم به موارد نامبرده شده در سطر پیشین بازگشت تا با خریدی هوشمندانه، مدت زمان قابل استفاده بودن هرگونه تلویزیونی از جمله تلویزیون بانه را افزایش داد. جهت به ثمر نشستن تصمیم برای خرید هوشمندانه می‌بایست هریک از فاکتورهای پیش‌تر ذکر شده را به مختصر مورد بررسی قرار داد. همان‌‌گونه که گفته شد تنها کسب اطلاعات از شرایط قیمت و خرید تلویزیون بانه، برای به دست آوردن یک تلویزیون خوب کافی نیست. از این جهت در ادامه به شرح و بسط مسائل کیفی و مالی جهت داشتن یک خرید خوب می‌پردازیم.

گفته شد از اولین تفکراتی که به ذهن خریداران تلویزیون می‌رسد خرید از بانه به دلیل شرایط مناسب و منحصر به فرد محصولات این شهر از نظر شرایط قیمت و خرید تلویزیون بانه است و از آن‌جا که همگی مشتریان شرایط خرید حضوری از این شهر را ندارند، به خرید آنلاین اقدام می‌کنند؛ پس لازم است اطلاعاتی را در این زمینه یعنی خرید حساب شده و مناسب با شرایط خاص خودشان، کسب کنند.

مسائل مربوط مکان نصب تلویزیون 

مکان نصب

یکی از مواردی که پیش از خرید می‌بایست نسبت به آن مبادرت ورزید، مکان نصب و قرارگیری تلویزیون است. اندازه همه دیوارهای اتاق مربوطه علی الخصوص دیوار پشت تلویزیون، روشنایی و میزان نور اتاق، فاصله مبل‌ها از صفحه نمایشگر و .... همه از مواردی هستند که بر انتخاب یک مدل و سایز مناسب تاثیر گذارند. پس برای برنامه‌ریزی هدفمند جهت خرید آنلاین تلویزیون بانه می‌بایست از موارد زیر به خوبی مطلع باشید:

  • ابعاد دیوار پشتی تلویزیون چه مقدار بزرگ است؟
  • نور خورشید از چه جهت و با چه زاویه‌ای بر صفحه تلویزیون خواهد تابید؟
  • مسافت بین مبل و صندلی‌های اتاق با تلویزیون چه میزان است؟

انتخاب سایز مناسب

جهت خرید تلویزیون با قیمت مناسب در بانه و بهره بردن بهینه از شرایط خوبِ قیمت و خرید تلویزیون بانه، باید سایزی مناسب با شرایط مکان مدنظر را مورد انتخاب قرار داد. زیرا تلویزیون چه کوچک‌تر چه بزرگ‌تر، پاسخگوی انتظاری به جهت بهترین کارآیی نیست. انتخاب درست برای دریافت بهترین نتیجه، انتخاب متناسب با ابعاد و فضای مکان نصب است. به طور کلی فاصله بیننده از تلویزیون به ازای هر ۱۰ اینچ، باید از ۱ الی دو فوت باشد. این امر بدان معناست که برای مکانی با مقیاس اتاق خواب یک تلویزیون ۳۰ اینچ و برای اتاق پذیرایی تلویزیونی پنجاه اینچ مناسب است. لازم به ذکر است که این ابعاد، با توجه به میانگین متراژ اغلب ساختمان‌هاست و ممکن است برای هر خریدار تفاوت‌هایی داشته باشد.

 

راهنمای خرید تلویزیون بانه

 

توجه به نور مکان

سومین مسئله‌ای که پس از توجه به شرایط قیمت و خرید تلویزیون بانه مورد بررسی قرار می‌گیرد، تناسب نور و مدل تلویزیون در حال خریداری است. نورپردازی اتاق تاثیر به سزایی بر کیفیت تصویر ارائه شده از تلویزیون دارد. به همین دلیل برای انتخاب خرید از بانه و هر مکان دیگری باید دانست:

  • تلویزیون پلاسما ( PLASMA) و او ال ای دی (OLED) بهترین گزینه برای اتاق‌های با نور کم یا به عبارتی تاریک هستند.
  • تلویزیون ال ای دی (LED) و ال سی دی( LCD) اغلب بهترین کیفیت را در شرایط پرنور ارائه میکنند و از همین رو بهترین انتخاب برای اتاق‌هایی با نورپردازی زیادند.
  • تلویزیون‌های ال ای دی و او ال ای دی عموما بهترین کیفیت را جهت ارائه تصویر به مخاطب عرضه میدارند، به همین جهت برای اتاق‌هایی با نور معمولی که نیازمند دقت در نوع تلویزیون نیستند، گزینه‌های مناسبی به شمار می‌آیند.

از دیگر مسائل مربوط به ظاهر و مکان نصب می‌توان به ضخامت تلویزیون و رزولوشن را نام برد. در رابطه با مسئله ضخامت، باید گفت که در اغلب مواقع تلویزیون‌های نازک زیبایی بیشتری را به ذهن القا می‌کنند، اما این انتخاب باید با توجه به کاربرد مکان و سایر لوازم مستقر در اطراف تلویزیون صورت گیرد. مسئله دیگری که به آن اشاره شد یعنی رزولوشن تلویزیون بدین معناست که میزان کیفیت و دقت تصویر چقدر است که می‌توان به HD, FULL HD و 4K اشاره کرد.

 شناخت ویژگی‌های داخلی و امکانات تلویزیون

1- کابل‌های مورد نیاز

امروزه اغلب تلویزیون‌ها دارای ۳ الی ۴ ورودی کابل HDMI هستند. اما باز هم هستند تلویزیون‌هایی که برای استفاده از آن‌ها باید از کابل‌های قدیمی استفاده کرد. با این اوصاف جهت خرید، باید بدانید تلویزیونی که قرار است تهیه کنید پورت چه کابل‌هاییست. چنان‌چه با به خاطر سپردن پورت کابل‌ها مشکل دارید میت‌وانید عکسی از آن‌ها تهیه کرده و برای خرید از بانه، عکس‌ها را به مشاورین آن فروشگاه بفرستید.

2- دقت به کارآ بودن ویژگی‌های تلویزیون

گفته شد مناسب بودن شرایط قیمت و خرید تلویزیون بانه از عوامل مهم جهت انتخاب تلویزیون است. جهت خرید تلویزیون با قیمت مناسب در بانه، باید توجه کرد که خدمات بی‌استفاده موجب افزایش بی دلیل قیمت تلویزیون نشود.
اما چه ویژگی‌هایی موجب پرداخت بی‌دلیل هزینه بالاتر می‌شود؟ برای اطلاع از ویژگی‌های منحصر به شرایط، هر فرد می‌تواند با شماره تلفن‌های 09906267912 و 09185324228 متعلق به برادران کریم زاده تماس حاصل کرده و به کسب اطلاعات لازم بپردازد‌.

3- ارائه تصویر سه بعدی

پیشنهاد می‌شود اگر به دنبال شرایط با بودجه محدود نسبت به قیمت و خرید تلویزیون بانه نیستید و قصد دارید بیشتر هزینه پرداخت کنید، تلویزیون‌های سه بعدی را در راس انتخاب‌هایتان قرار دهید. چرا همه تلویزیون‌های سه بعدی در امر پخش تصاویر معمولی و دو بعدی توانا هستند اما برعکس این کار شدنی نیست.

بدیهی است که جهت خرید از بانه و اطلاع از شرایط قیمت و خرید تلویزیون بانه اطلاعات ثبت شده در این مقاله کافی نیست، به همین دلایل برای خرید تلویزیون با قیمت مناسب در بانه و انتخابی خوب، باید به متخصصین این امر مراجعه کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات لازم در زمینه شرایط مربوط به قیمت و خرید تلویزیون از شهر مذکور و سایر می‌توان به وب سایت فروش لوازم خانگی بانه اورجینال مراجعه کرد. فروشگاه بانه اورجینال با بیش از هفت سال تلاش مستمر در جهت فروش لوازم خانگی به صورت مستقیم از شهر بانه علی الخصوص تلویزیون که در متن به آن پرداخته شد و پنج سال از آن را در زمینه فروش اینترنتی این لوازم الکترونیکی به فعالیت پرداخته، آماده ارائه خدمات مختلف افزون بر فروش اینترنتی، از جمله تضمین بهترین قیمت، ضمانت کالای اصلی و ارسال ده روزه به سراسر کشور و مشاوره توسط کادری مجرب و متعهد از فروشندگان کاردان به مشتریان محترم از سراسر کشور می‌باشد.