هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 3 ارديبهشت 1400
ساعت 07:31
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 16:15
شنبه 16 اسفند 1399 16:14 ساعت
2021-3-6 16:15:12
شناسه خبر : 345199
وجود یک مرکز تخصصی که تنها در زمینه تعمیرات جاروبرقی و جاروشارژی فعالیت می‌کند، فواید زیادی برای هموطنان دارد. چرا که تمامی تکنسین‌های مجرب این مجموعه اطلاعات کامل و بسیار خوبی درباره تمامی جاروبرقی‌های موجود در بازار دارند و به راحتی می‌توانند حال جاروبرقی شما را بهتر کنند.

از آنجا که جای چنین مرکزی که تنها در زمینه  تعمیرات جاروبرقی و جاروشارژی  فعالیت داشته باشد بسیار خالی بود، سایت جارو پارو متولد شد. در حال حاضر این شرکت افتخار دارد که با داشتن 16000 اشتراک فعال در تمامی کشور، فرصت خدمت‌رسانی به تمامی مردم ایران را داشته باشد. 
شرکت جاروپارو، کاملا معتبر و ثبت شده است و زیر نظر اتحادیه، فعالیت می‌کند. دیگر مهم نیست که مشکل جاروبرقی شما چقدر پیچیده و حاد باشد، این مشکل حتما برای تکنسین‌های جاروپارو بسیار ساده و راحت است. چرا که کامل‌ترین اطلاعات در این زمینه را دارند و تمام تمرکز خود را برای تعمیرات جاروبرقی معطوف کرده‌اند. پس هرچقدر هم که برند جاروبرقی شما ناشناخته و کمیاب باشد، حتما برای تعمیرکاران جارو پارو شناخته شده است. 

 

جارو پارو مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی

 

حتما شما هم پس از مدتی استفاده از جاروشارژی‌های خود با کاهش مکش دستگاه مواجه شده‌‌اید یا جاروبرقی‌تان به صورت ناگهانی خاموش شده و دیگر روشن نمی‌شود. تمامی این مشکلات توسط تکنسین‌های جارو پارو با کمترین هزینه، قابل حل هستند. شرکت جاروپارو مثل یک کلینیک تخصصی برای انواع جاروبرقی‌هاست. پس با خیال راحت دستگاه خود را به آنها بسپارید تا توسط بهترین تعمیرکاران کشور مثل روز اول خود نو شوند.
حتی نیازی نیست نگران استفاده از قطعات غیر اورجینال و فیک برای دستگاه باشید. چرا که شرکت جارو پارو، دسترسی کاملی به قطعات اصلی هر برند دارید و استفاده از آنها جزو اولین اصول کاری آنهاست.
اگر در شهری کوچک زندگی می‌کنید و نمی‌تواند به تعمیرکاران شهرتان اعتماد کنید تا جاروبرقی خراب شما را درست کنند یا حتی از تعمیر آن سرباز می‌زنند، جارو پارو در خدمت شماست. در حال حاضراین شرکت تنها در تهران نمایندگی دارد. اما این به منزله دوری جاروپارو از شما نیست. به لطف دنیای آنلاین، جاروپارو از شما تنها به اندازه نزدیک‌ترین مرکز پست تا خانه‌تان فاصله دارد. 
حمل و نقل حرفه‌ای و دقیق پست، به راحتی جاروبرقی نازنین‌ شما را در کمترین زمان به جاروپارو می‌رساند تا تحت نظر بهترین متخصصان بررسی وتعمیر شود. پس از رفع شدن تمامی مشکلات، جاروبرقی از طریق پست یا تیپاکس برای شما به درب منزل ارسال می‌شود. به همین راحتی! 
در حال حاضر ده‌ها دستگاه ازاقصی نقاط کشور برای شرکت جارو پارو فرستاده می‌شود و رضایت صد درصدی مشتریان از نحوه ارسال و رفع مشکل، گویای انتخاب مطمئن‌ترین راه برای دسترسی تمامی هموطنان به بهترین تعمیرکاران کشور است. 
هزینه‌های تعمیراتی دستگاه با اطمینان کامل کمتر از دیگر شرکت‌های فعال در این زمینه است. با این حال جاروپارو برای اطمینان مشتریان خود از این موضوع ، پس از بررسی دستگاه مشکل اصلی آن را به صورت رایگان تشخیص می‌دهد و هزینه دقیق تعمیرات را به شما اعلام می‌کند. شما می‌توانید هزینه اعلام شده را با دیگر شرکت‌های موجود مقایسه کنید و پس از اطمینان از قیمت ، متخصصان جاروپارو در اسرع وقت تعمیر جروبرقی شما را آغاز خواهند کرد. 

 

مرکز تعمیر تخصص جاروبرقی

 

شاید تا به حال شما نیز تجربه سپردن لوازم برقی خود به تعمیرکار و دوباره خراب شدن آن پس از اولین استفاده را داشته باشید. امکان بروز این اتفاق در جاروپارو بسیار کم است چرا که این شرکت پس از تعمیر کامل جاروبرقی، دستگاه شما را در چندین مرحله تست می‌کند تا از رفع کامل و صحیح مشکل اطمینان یابد. 
لذا شما می‌توانید با سپردن جاروبرقی خود به جاروپارو از سالم شدن کامل آن اطمینان داشته باشید. در صورت بروز هرگونه مشکل پس از استفاده دوباره از دستگاه نیز اصلا جای هیچ نگرانی نیست و متخصصان جاروپارو در کنار شما هستند.  
البته در برخی از موارد مشکلات جاروبرقی توسط کاربران معمولی نیز قابل حل است. متخصصین جاروپارو در کمال صداقت شما را در این زمینه راهنمایی می‌کنند تا از پرداخت هزینه‌های بیهوده جلوگیری شود. در حال حاضر در سایت این شرکت مطال زیادی درباره مشکلات جاروبرقی وجود دارد که در صورت امکان رفع آن توسط کاربر، انجام آن به صورت دقیق آموزش داده شده است. 
در صورتی که نیاز به تعویض فیلتریا کیسه داشته باشید و یا بخواهید لوله تلسکوپی خود را تعویض کنید. شرکت جاروپارو با بهترین قیمت‌ها این قطعات اورجینال را برای شما پیش خواهد کرد. 
هدیه شرکت جاروپارو به تمامی مشتریانی که تعمیر جاروبرقی خود را به آنها سپرده‌اند، شستشوی مخزن جارو با ساکشن حرفه‌ای است. این هدیه باعث افزایش مکش دستگاه و عمر بیشتر موتور جاروبرقی خواهد شد.