هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 30 فروردين 1400
ساعت 19:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 13 اسفند 1399 ساعت 10:00
چهارشنبه 13 اسفند 1399 09:38 ساعت
2021-3-3 10:00:04
شناسه خبر : 345062
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مقام معظم رهبری از همان دقایق اولیه وقوع زلزله تاکنون به صورت مستمر پیگیر وضعیت مردم هستند.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مقام معظم رهبری از همان دقایق اولیه وقوع زلزله تاکنون به صورت مستمر پیگیر وضعیت مردم هستند.
 
به گزارش رجانیوز، حسین کلانتری شامگاه سه شنبه در نشست با نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، افزود: از این دغدغه مندی مقام معظم رهبری قدرشناسی می‌کنیم و مراتب اطاعت ما از فرمایشات ایشان را به استحضارشان برسانید.
 
وی بیان داشت: مناطق زلزله زده روستایی نیازمند حمایت‌های بیشتری هستند.
 
استاندار با بیان اینکه اگر موردی وجود دارد که چادر تحویل نگرفته‌اند، به سرعت نیاز آنها در این خصوص تأمین می‌شود، گفت: یکی از مسائل حیاتی در حوزه بحران راه اندازی خدمات عمومی است.
 
کلانتری افزود: در همان شب اول تیم‌هایی متشکل از معتمدین مردم، هلال احمر و دیگر ارگان‌ها برای خدمات رسانی بهتر به مردم تشکیل دادیم و تاکنون پنج هزار تخته چادر در بین مردم زلزله زده دنا توزیع شده است.
 
وی تصریح کرد: وزارت تعاون سه هزار بسته معیشتی به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال در شهر سی سخت توزیع می‌کند.
 
کلانتری افزود: برای ساماندهی خدمات رسانی به مردم بانک اطلاعاتی از مشخصات مردم شهرستان در اختیار مجموعه هلال احمر قرار دارد و خدمات رسانی به مردم و توزیع امکانات بر اساس ثبت مشخصات افراد در این سامانه انجام می‌شود.