هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 31 فروردين 1400
ساعت 09:02
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 11 اسفند 1399 ساعت 11:38
دوشنبه 11 اسفند 1399 11:04 ساعت
2021-3-1 11:38:38
شناسه خبر : 344948
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به تعداد تلفات جاده‌ای و ترافیکی گفت: ماهانه حدود ۷۰ نفر جان خود را در مسیر جاده‌ها و شهر‌های استان تهران از دست می‌دهند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به تعداد تلفات جاده‌ای و ترافیکی گفت: ماهانه حدود ۷۰ نفر جان خود را در مسیر جاده‌ها و شهر‌های استان تهران از دست می‌دهند.
 
به گزارش رجانیوز، عبدالرضا چراغعلی روز یکشنبه در دوازدهمین جلسه هماهنگی ترافیک استان تهران گفت: تعداد تلفات جاده‌ای و در مسیر شهرهای استان تهران طی ۱۰ماهه گذشته ۶۷۰ نفر بوده است.
 
وی خواستار تعامل بیشتر بین فرمانداران، شهرداران و ناجا برای استفاده از همه ظرفیت ها به منظور کاهش تلفات و حوادث ترافیکی در استان تهران شد.
 
چراغعلی خطاب به فرمانداران شهرستان های تهران گفت: نقاط حادثه خیز هر شهر را شناسایی و از آن نقاط بازدید کنید و گزارش آن را به ما ارائه دهید.
 
وی افزود: نصب تابلوهای ترافیکی در دستور کار قرار گیرد و از سوی دیگر ناجا نیز نظارت های لازم را داشته باشد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در مورد جاده ساوه به رباط کریم نیز گفت: با توجه به حادثه خیز بودن این جاده رسیدگی لازم انجام شود و فرماندار شهرستان شهریار هم با توجه به آمار بالای تلفات جاده ای این شهرستان پیگیری های لازم را انجام دهد.
 
نیمی از مردم تهران روزانه ۱۵۰ دقیقه در ترافیک به سر می‌برند
چراغعلی همچنین گفت که طبق آمار ۵۰ درصد مردم تهران حدود ۱۵۰ دقیقه در روز را در مسیرهای ترافیکی هستند و این وقت مفید و موثری است که باید با روان سازی ترافیک، آن را به مردم بازگردانیم.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، باید شرایط را به گونه‌ای برای مردم فراهم کنیم که بتوانند به کارهای خود رسیدگی کنند.