هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 1 ارديبهشت 1400
ساعت 08:31
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 6 اسفند 1399 ساعت 18:02
چهارشنبه 6 اسفند 1399 17:58 ساعت
2021-2-24 18:02:11
شناسه خبر : 344817

مجتمع تجاری جهیزیه ایران دقیقاً در ضلع شمال غربی میدان شوش قرار دارد و با بیش از 1000 واحد تجاری، بورس لوازم منزل و جهیزیه است. این مجتمع تجاری میزبان معتبرترین برندهای ایرانی است، اتفاقی که باعث می‌شود قیمت‌های بسیاری مناسبی برای فروش داشته باشد و نظر بسیاری را به خود جلب کند.

 

 

ویژگی مهم دیگری که توجه بسیار را به خود جلب می‌کند مشتری‌پسند بودن جهیزیه ایران است. این به معنای امکانات رفاهی قابل توجه این مجتمع تجاری است که خرید را برای خریدار به روندی آرامش‌بخش، راحت و به دور از تنش‌های معمول تبدیل می‌کند. شما در هنگام خرید از جهیزیه ایران نه نگران جای پارک، نه نگران امنیت و نه نگران آرامش کودکان خود خواهید بود.

پارکینگی با ظرفیت بالا، امنیت فوق‌العاده و متکی بر تکنولوژی‌های مُدرن و محل نگهداری کودکان در هنگام خرید و دیگر امکانات رفاهی این مجموعه تلاش می‌کنند تا شما بتوانید با خیال آسوده خرید کنید.

چرا جهیزیه ایران را انتخاب کنیم؟؟

برای اینکه با دلی آسوده از جهیزیه ایران خرید کنید باید ابتدا استانداردهای یک مجتمع تجاری مناسب را بشناسید.

مدیریت یکپارچه: مجموعه تجاری مدنظر شما باید دارای یک مدیریت واحد با یک برنامه مشخص باشد که بتواند خدمات مجموعه را به خوبی مدیریت کند و نظم را در فروشگاه برقرار کند. این ویژگی بخشی از وظایف را از دوش شما بر می‌دارد.

امکانات رفاهی: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر فروشگاهی امکانات رفاهی آن از جمله تهویه مطبوع، سیستم گرمایش مرکزی و سرویسهای بهداشتی مناسب، امکانات غذایی خوب و حتی امکانات بیشتر باشد. امکانات رفاهی خوب نه تنها باعث آرامش مشتری می‌شود.

پارکینگ اختصاصی برای مشتری و فروشنده: پیش از این داشتن پارکینگ اختصاصی به خصوص برای خدمت رسانی به مشتریان، برای مراکز تجاری قدیمی چندان مهم نبود، اما امروز وضعیت فرق کرده است و هر مرکز خرید موفقی به پارکینگی مناسب برای فروشنده و خریدار نیاز دارد. این ویژگی وقتی تکمیل می‌شود که مجتمع بارانداز مناسب را نیز در اختیار فروشنده قرار دهد.

 

 

درب، پله و آسانسور مناسب: مشتری برای ورود و خروج و رفت و آمد در مجموعه نباید مشکلی داشته باشد. مسئله مهم دیگر این است که مجتمع آسانسور مناسب حمل بار داشته باشد.

سیستم ایمنی: شاید مهم‌ترین خواسته فروشنده از مرکز خریدی که ساکن آن است امکانات ایمنی مناسب در برابر سرقت و البته حوادث غیرمترقبه از جمله آتش سوزی و زلزله است. این از مهم‌ترین ویژگی‌های یک مجتمع تجاری در برابر یک مغازه منفرد در کنار خیابان است.

مجتمع تجاری جهیزیه ایران نه تنها تمام این ویژگی‌ها را در بهترین کیفیت خود به فروشندگان و مشتریان این مرکز خرید ارائه می‌دهد، بلکه فراسوی این استانداردها امکاناتی منحصر به فرد را در اختیار شما قرار می‌دهد که در نوع خود شگفت‌انگیز است.

جهیزیه ایران؛ 140 هزار متر در 14 طبقه

مجتمع تجاری جهیزیه ایران با 140 هزار متر زیر بنا در 14 طبقه با ظرفیت پارکینگی بیش از 2500 خودرو درست در قلب میدان شوش ساخته شده است که در 5 طبقه آن بیش از 1000 واحد تجاری موجود است. طبقه 4 ام این مجتمع تجاری نیز یک فلت 10 هزار متری یک دست با ارتفاع 6 متر است که امکان استقرار یک فروشگاه یا سالن بزرگ را دارد.

احتمالاً این سؤال برای شما هم ایجاد شده است که چرا باید چنین مجتمع تجاری عظیم را در شوش ساخت. واقعیت این است که همه دوست دارند در الهیه و اقدسیه مجتمع تجاری بسازند و به همین دلیل شمال شهر به اندازه کافی مرکز خرید داد. اما شوش این طور نیست و مراکز خرید آن هیچگاه کیفیت شامل شهر را تجربه نکردند.

شوش با تمام ضعف‌هایی که دارد بورس جهیزیه ایران است و حضور در آن حضور در یکی از نقاط پر تپش و جذاب بازار است و فرصت‌های بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

صفر تا صد جهیزیه با جهیزیه ایران

اگر مجتمع تجاری جهیزیه ایران را به چشم یکی از مجتمع‌های تجاری ساده سطح تهران، بازار تهران یا حتی شمال شهر می‌بینید سخت در اشتباه هستید. همان‌طور که گفته شد جهیزیه ایران نه تنها حداکثر امکانات رفاهی را در اختیار شما قرار می‌دهد بلکه چیزی بیش از امکانات مرسوم را در این مجتمع تجاری مشاهده می‌کنید. در جهیزیه ایران شما می‌توانید یک صبح تا شب به خرید بپردازید و حتی نیازی به خروج از این مجموعه تجاری رفاهی عظیم نداشته باشید و استرس غذا، راحتی کودک یا حتی رفع خستگی در یک محیط آرام شما را اذیت نکند.

هدف اصلی مجتمع تجاری جهیزیه ایران، آن طور که از نامش پیداست، آن است که هر کسی بتواند صفر تا صد وسایل شروع یک زندگی را تأمین کند. این صفر تا صد از قابلمه تا یخچال گاز و سرویس خواب را شامل می‌شود. با این همه چنین خریدی وقت گیر است. شما به پارکینگ، سرویس بهداشتی، غذا و حتی شاید مکانی برای استراحت و نماز نیاز داشته باشید. برای هیچ کدام از این موارد نیاز نیست از مجتمع تجاری جهیزیه ایران خارج شوید.

امکانات کامل و به روز

در هر طبقه این مجتمع تجاری 16 واحد سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی موجود است. فضایی ویژه نیز برای نگهداری از کودکان تدارک دیده شده که مربیان آموزش‌دیده در طول خرید با کودکان بازی کردن و از آنان مراقبت می‌کنند. 48 پله برقی، 9 آسانسور نفر بر و 1 آسانسور باری موجود در کل مجتمع موجود است. مسجدی کوچک با مهراب و منبر نیز در این مرکز خرید وجود دارد که هم فضای نیایش، استراحت و البته تعویض لباس نوزادان را فراهم کرده است.

برای غذا خوردن هم فودکورت مجتمع تجاری جهیزیه ایران به اندازه 500 صندلی ظرفیت دارد که با کافی‌شاپ، غذاهای ایران و فست‌فود تجهیز خواهد شد و مدیریت آن بر عهده یکی از معتبرترین برندهای بین‌المللی صنعت غذای جهان خواهد بود.

در صورت خستگی هم شما می‌توانید از امکانات ورزشی این مجتمع تجاری که روی بام آن آماده شده است استفاده کنید. زمین مینی گلف، تنیس و سالن بیلیارد در کنار جاده سلامت و دستگاه‌های ورزشی امکانات هستند که به زودی روی بام جهیزیه ایران مستقر می‌شوند. در این مکان حتی امکان استحمام هم برای ورزشکاران مهیا شده است. البته این بام مجهز برای تمام کسبه خواهد بود و از حضور همگان در آن استقبال می‌شود.

اما نقطه قوت دیگر مجتمع تجاری جهیزیه ایران پارکینگ بزرگ آن است که در منطقه شوش یک اتفاق بی‌نظیر حساب می‌شود. این پارکینگ ظرفیت بیش از 2500 خودرو را دارد که در منطقه شلوغی مثل شوش اتفاقی فوق‌العاده است. این پارکینگ 600 واحد انباری هم دارد که باز هم یک امتیاز فوق‌العاده برای فروشندگان است.