هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 26 فروردين 1400
ساعت 18:08
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 6 اسفند 1399 ساعت 16:04
چهارشنبه 6 اسفند 1399 15:55 ساعت
2021-2-24 16:04:17
شناسه خبر : 344810
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: قانون مدیریت خدمات کشور جامع و کامل است ولی اجرای آن با اجحاف علیه نیروهای شرکتی همراه است.
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: قانون مدیریت خدمات کشور جامع و کامل است ولی اجرای آن با اجحاف علیه نیروهای شرکتی همراه است.
 
به گزارش رجانیوز؛ ولی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سبلان ما اظهار داشت: طرح ساماندهی کارکنان دولت در بحث مقدماتی توسط  کیمیسون اجتماعی مجلس در حال بررسی است و امیدواریم پس انجام امورات مربوط به بودجه ۱۴۰۰ این طرح را ادامه دهیم.
 
وی با بیان اینکه قانون مدیریت خدمات کشور جامع و کامل است ولی  اجرای آن با اجحاف علیه نیروهای شرکتی همراه است، افزود: براساس طرح ساماندهی، جذب هرگونه نیروی شرکتی از این پس ممنوع خواهد بود و کسانی اکنون مشغول به کار این عنوان هستند تبدیل به قرارداد معین ذیل قانون ماده ۳۲ مدیریت خدمات کشور می شوند.
 
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: افرادی که بصورت قراردادی اند و سابقه کار چندین ساله نیز دارد تبدیل به پیمانی شده وی پس از طی  پروسه زمانی ۳ تا ۵ سال آزمایشی  و بعد از آن جزو نیروهای رسمی دولت خواهند بود.
 
وی تصریح کرد:  تمامی منافذی که موجب نارضایتی کارکنان غیر رسمی که نمی توانستند جزو نیروهای رسمی شوند پس از تصویب این قانون بسته خواهد شد.