هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 26 فروردين 1400
ساعت 19:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 6 اسفند 1399 ساعت 16:03
چهارشنبه 6 اسفند 1399 15:55 ساعت
2021-2-24 16:03:10
شناسه خبر : 344809
جانشین فرمانده سپاه گفت: امروز در عرصه پزشکی تخصصی در لبه تکنولوژی دنیا قرار داریم.
جانشین فرمانده سپاه گفت: امروز در عرصه پزشکی تخصصی در لبه تکنولوژی دنیا قرار داریم.
 
به گزارش رجانیوز، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در هشتمین آیین اعطای جایزه ملی شهید رهنمون با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام، گفت: به رغم تمامی توطئه‌ها و فشارهای همه جانبه دشمنان طی ۴ دهه اخیر علیه انقلاب اسلامی، امروز انقلاب اسلامی با قدرت، اقتدار و بالنده به پیش می‌رود.
 
وی افزود: در طول ۴۲ سال انقلاب اسلامی ملت ایران و تمامی دلسوزان انقلاب اسلامی به تکالیف خود عمل کرده‌اند و با وجود توانمندی‌های مادی جبهه کفر و دشمنان، نتایج و دستاوردهای عظیمی برای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم خورده است.
 
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های حوزه درمان در کشورمان، داشت: امروز قابلیت‌های حوزه درمان و امداد ظرفیتی اطمینان بخش را برای تمامی تلاشگران در عرصه‌های مختلف فراهم کرده است.
 
سردار فدوی افزود: مقایسه کشته شدگان در جنگ‌های دنیا با آمار شهدای والامقام دفاع مقدس بیانگر لطف و رحمت الهی و مجاهدت‌های ایثارگرانه تلاشگران عرصه امداد و درمان در جبهه‌ها بود که با کمترین زمان مجروحان مورد رسیدگی قرار می‌گرفتند و بحمدالله این ظرفیت‌های مطلوب روز به روز رشد و ارتقا یافته است.
 
وی با تاکید بر اینکه امروز وضعیت سلامت، پزشکی و درمان ما قابل مقایسه با گذشته نیست، گفت: امروز در عرصه پزشکی تخصصی در لبه تکنولوژی دنیا قرار داریم و تمامی امور تخصصی پزشکی در کشورمان وجود دارد و خدمات ارزشمندی در تمامی حوزه‌ها به ملت ایران ارائه می‌شود.
 
جانشین فرمانده کل سپاه افزود: مدعیان علم و تکنولوژی در اوضاع جدید با چالش‌های زیادی مواجه شده‌اند و رسانه‌های آنها تصاویری از رهاسازی بیماران را منتشر کرده‌اند اما با وجود تمامی کاستی‌ها و مشکلات رسیدگی به وضع بیماران در شرایط کرونایی در کشورمان به نحو مطلوبی صورت می‌پذیرد و این مهم مرهون مجاهدت کادر درمان و سیستم مدیریت و همراهی مردم است.
 
سردار فدوی تصریح کرد: امروز در تمامی حوزه‌ها بیش از ۴۰ سال تجربه اندوخته‌ایم و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ما در تمامی حوزه‌ها از قبیل حوزه سلامت، درمان و پزشکی رشد و پیشرفت چشمگیری نسبت به اوایل پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس یافته است.