هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 26 فروردين 1400
ساعت 18:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 6 اسفند 1399 ساعت 12:27
چهارشنبه 6 اسفند 1399 12:19 ساعت
2021-2-24 12:27:39
شناسه خبر : 344785
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت‌: آقای قالیباف در جریان مصوبه شورای عالی امنیت ملی بوده و فکر می‌کردیم به نمانیدگان مجلس این موضوع را اطلاع خواهند داد.
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت‌: آقای قالیباف در جریان مصوبه شورای عالی امنیت ملی بوده و فکر می‌کردیم به نمانیدگان مجلس این موضوع را اطلاع خواهند داد.
 
به گزارش رجانیوز؛  محمود واعظی رئیس دفت رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره عدم اجرای پروتکل الحاقی گفت:  طبیعی است از پنجم استفد ما پروتکل الحاقی را داوطلبانه در برجام پذیرفته بودیم متوقف کردیم. اینکه آژانس و اعضای برجام ابزار تاسف کردند اما قانونی بوده و دولت مصمم بوده که قانون کشور اجرا شود. اینکه می‌گویند پیامد دارد بدانند که اگر می‌خواهند همه چیز به روال قبل برگردد لازمه‌اش این است که طرف‌های برجام به تعهدات خود پایبند باشند و تحریم‌هایی که ترامپ اعمال کرده همه آنها را برگدانند. 
 
وی افزود: آقای قالیباف در جریان مصوبه شورای عالی امنیت ملی بوده و فکر می‌کردیم به نمانیدگان مجلس این موضوع را اطلاع خواهند داد. آنچه روز دوشنبه در مجلس رخ داد در شان مجلس نبوده که این تهمت‌ها زده شد.
 
واعظی در رابطه با وضعیت سراوان گفت: وزارت اطلاعات گزارشی در این زمینه به دولت ارائه دادند. پیشتر اقدامات رسمی از ناحیه مردم تحت عنوان طرح رزاق برای انتقال سوخت صورت گرفته است که متاسفانه گویا افراد دیگری هم خودشان را در این طرح دخیل کردند و سوخت را از معابر دیگری منتقل می‌کردند. این بار قصد داشتند از مرز اصلی آن را وارد کنند که نتیجه آن بروز درگیری در سمت پاکستان شد که همین درگیری به داخل مرز ما کشیده شد و نتیجه آن اخباری است که شنیده شده است. فعلا در تماسی که با استاندار سیستان داشتم گفتند وضعیت آرام است.