هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 7 اسفند 1399
ساعت 14:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت 12:28
سه شنبه 5 اسفند 1399 12:25 ساعت
2021-2-23 12:28:25
شناسه خبر : 344732
عضو شورای شهر تهران ضمن تذکر به حناچی گفت:‌ اطلاعات تعداد زیادی از کارگران فعال شهرداری در سامانه مدیریت پیمانکاران ثبت نشده و این اقدام باید هر چه سریع‌تر محقق شود.
عضو شورای شهر تهران ضمن تذکر به حناچی گفت:‌ اطلاعات تعداد زیادی از کارگران فعال شهرداری در سامانه مدیریت پیمانکاران ثبت نشده و این اقدام باید هر چه سریع‌تر محقق شود.
 
به گزارش رجانیوز؛ سید آرش حسینی میلانی در صحن امروز شورای شهر اظهار داشت: 13 بهمن روز جهانی تالاب‌ها در کشور گرامی داشته شد ولی تا پایان ماه گذشته نزدیک به 10 هزار قطعه پرنده در تالاب میانکاله به دلیل سمی که در کف تالاب وجود داشت از بین رفت.
 
وی گفت: سال گذشته 32 هزار قطعه پرنده در این تالاب نابود شد که فعالان محیط زیستی می‌گویند این تعداد حتی بیش از 50 هزار قطعه پرنده است.
 
عضو شورای شهر تهران ادامه داد:‌از مسؤولان محیط زیست کشور و فراکسیون مجلس می‌خواهم نسبت به منشأیابی این سموم اقدامی انجام دهند تا علت مرگ پرندگان مشخص شود.
 
میلانی گفت: زندگی همگی ما به یکدیگر متصل است و باید نسبت به محیط زیستی حساس باشیم میان‌کاله یک موضوع ملی است و باید آن را در اولویت قرار دهیم.
 
وی همچنین در تذکری به حناچی درباره ثبت اطلاعات کارگری در سامانه‌های الکترونیکی گفت:‌بیش از یکسال است که ثبت اطلاعات کارگران پسماند از سوی شهرداران مناطق در سامانه‌های الکترونیکی پیگیری می‌شود .
 
عضو شورای شهر تهران گفت: همچنان شاهد عملکرد زیر 50 درصد ثبت اطلاعات کارگران فعال در سامانه مدیریت پیمانکاران هستیم و حتی در برخی از مناطق وضعیت بدتر هم است.
 
میلانی تصریح کرد: به حناچی تذکر می‌دهم در ثبت اطلاعات در سامانه مدیریت پیمانکاران تا پایان اسفند اقدامات لازم را انجام دهد.
 
منبع: فارس