هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 13 اسفند 1399
ساعت 17:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 3 اسفند 1399 ساعت 12:15
يكشنبه 3 اسفند 1399 12:07 ساعت
2021-2-21 12:15:31
شناسه خبر : 344619
نماینده مجلس شوراى اسلامى گفت: بر اساس صحبت‌های شفاهی که در خصوص پرونده هفت‌تپه مطرح شده، رأى قاضی صادر شده و در انتظار اطلاع‌رسانی آن هستیم.
نماینده مجلس شوراى اسلامى گفت: بر اساس صحبت‌های شفاهی که در خصوص پرونده هفت‌تپه مطرح شده، رأى قاضی صادر شده و در انتظار اطلاع‌رسانی آن هستیم.
گروه سیاسی-رجانیوز: احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین وضعیت پرونده هفت‌تپه گفت: پرونده شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در ایستگاه آخر که همان قوه قضاییه بوده، قرار گرفته است.
 
این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بر اساس صحبت‌های شفاهی که در خصوص پرونده هفت تپه مطرح شده، رأى قاضی صادر شده اما در انتظار اطلاع‌رسانی آن هستیم.
 
نادرى با اشاره به لابی‌گری‌های مدیرعامل شرکت هفت‌تپه، اظهار کرد: طبیعتا مدیرعامل نیشکر هفت‌تپه همچون گذشته در حال فشار وارد کردن به قوه قضاییه و نهاد‌های دیگر است، البته چنین موضوعی تازگی ندارد؛ چرا که از همان گذشته تا الان به دنبال لابی‌گری بوده و در حال حاضر نیز می‌خواهد تلاش خود را انجام دهد تا مانع خلع‌ید شود؛ اما دستگاه قضایی و شأن آیت‌الله رئیسی، اجل از این صحبت‌هاست که بخواهد تحت تاثیر چنین اقداماتی قرار بگیرد.
 
وى گفت: اطمینان داریم که رأى دادگاه پرونده ابطال قرارداد واگذارى شرکت هفت‌تپه مطلوب و به عدالت نزدیک است.