هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 14 اسفند 1399
ساعت 20:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 2 اسفند 1399 ساعت 11:58
شنبه 2 اسفند 1399 09:22 ساعت
2021-2-20 11:58:12
شناسه خبر : 344572
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» از آغاز انتخابات داخلی این جنبش برای تعیین نهادهای شورایی و رهبری خود طی ۴ سال آینده، خبر داد.
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» از آغاز انتخابات داخلی این جنبش برای تعیین نهادهای شورایی و رهبری خود طی ۴ سال آینده، خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فلسطین الیوم، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» از آغاز برگزاری انتخابات داخلی این جنبش برای تعیین نهادهای شورایی و رهبری خود طی ۴ سال آینده، خبر داد.
 
بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: انتخابات داخلی حماس با هدف گزینش رهبران این جنبش و بر اساس اصول دموکراسی برگزار می‌شود. چنین انتخاباتی مایه مباهات ما و فلسطینیان است.
 
حازم قاسم در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد که حماس به ملت و امت خود وفادار خواهد ماند و با تمام قدرت و اقتدار تا زمان آزاد سازی سرزمین فلسطین به راه خود ادامه خواهد داد. وی یادآور شد که انتخابات داخلی حماس یکی از ارکان تشکیلاتی و فرهنگی این جنبش به شمار می‌رود.
 
از سوی دیگر، سامی ابوزهری، از اعضای ارشد حماس نیز در سخنانی اظهار داشت: برگزاری این انتخابات در موعد مقرر خود علیرغم دشوار بودن شرایط کنونی، مایه افتخار و مباهات حماس و نشان‌دهنده قدرت و یکپارچگی آن است.