هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 30 فروردين 1400
ساعت 01:02
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 13:51
يكشنبه 26 بهمن 1399 13:44 ساعت
2021-2-14 13:51:14
شناسه خبر : 344281
در تجارت اینترنتی رقابت بسیار شدیدی وجود دارد طوری که همه سعی دارند تا سایتشان در صدر گوگل قرار بگیرد، همه سعی دارند بیشترین فروش را داشته باشند، همه سعی دارند نفر اول باشند. پیشرفت و موفقیت در زمینه کسب و کارهای اینترنتی راه بسیار پیچیده و مشکلی می باشد که تنها با سئو سایت امکان پذیر است.

اولین مرحله جهت سئو سایت و شروع کردن این سفر پر فراز و نشیب، مشاوره سئو از شرکت های ارائه دهنده ی خدمات سئو می باشد. شما باید بررسی کنید کدام شرکت سئو بهترین مشاوره را می دهد و برای بررسی کردن این موضوع کافی است به چند نکته توجه کنید:

  • ارائه ی دهنده ی برنامه هفتگی و ماهانه برای کارهای انجام شده و کواردی که در آینده روی آن کار خواهد شد.
  • هنگام مشاوره سئو، دقت داشته باشید که تنها ابزار برای سئو سایت لازم نیست، یک شرکت سئو باید بجز ابزار های سئو بتواند با ارئه ی استراتژی های بهینه سازی و سئو سایت مانند برندسازی، سوشیال مارکتینگ و غیره در این زمینه فعالیت کند.
  • یک شرکت سئو سایت باید بتواند رغبا را به طور تخصصی تحلیل کند و یک برنامه از نحوه عملکرد آن به شما بدهد.
  • مشاوره سئو همچنین باید شامل انتخاب کلمه کلیدی مناسب باشد. انتخاب کلمه کلیدی می تواند مهمترین قسمت در سئو سایت باشد زیرا آینده شما به آن بستگی دارد.
  • بعد از پایان پروژه سئو، یک شرکت سئو خوب نباید کارش را قطع کند بلکه باید پشتیبانی داشته باشد را رتبه شما در جایگاهی که گرفته است تثبیت شود.

شرکتی که این ویژگی ها را داشته باشد مسلما می تواند تمامی نیاز های شما را برطرف کند.

مهمترین راز سئو سایت در مشاغل اینترنتی

 

 

 

موارد خاصی در این مورد وجود دارند ولی مهمترین موضوعی که باید با آن توجه کنید این است که اگر شما از سایت وردپرسی استفاده می کنید به هیچ عنوان فکر نکنید که یک افزونه سئو می تواند شما را رتبه دار کند. در سئو سایت، افزونه ها صرفا برای راحت تر شدن کار می باشد.

سئو سایت وردپرسی مشابه بقیه سایت ها می باشد مهمترین عواملی که باید با آن توجه کنید به این شکل می باشد:

محتوا حرف اول و آخر را میزند.

 

این را بدانید که گوگل به کاربران خیلی اهمیت می دهد شما هم باید به همان اندازه و حتی بیشتر اهمیت بدهید. محتوا نوشتن باید به طریقی باشد که نه خیلی زیاد باید و نه خیلی کم در حالت کلی. شما برای پیشرفت در کسب و کارتان باید محتوا جذاب بنویسید که شامل عنوان هایی باشد که توجه کاربر رو جلب کند.پ

باور اشتباه در سئو سایت

 

یک شرکت سئو سایت، هنگام مشاوره سئو حتما به شما این موضوع را توضیح می دهد که مقوله ی سئو یک فرایند بسیار وقت گیر می باشد و شما نمی توانید مسر هزار شب رو یک روزه طی کنید.

 

 

 

سئو سایت معمولا بین 6 تا 12 ماه طول می کشد حتی اگر رقابت بین مشاغل زیاد باشد بیشتر از این هم طول می کشد. اگر شما از یک شرکت سئو حرفه ای خدمات میگیرید بدانید که این زمان ثمره بخش می باشد و بعد از این زمان شما شاهد فروش چشم گیر و ترافیک زیادی می شوید

شرکت سئو اینجا یک شرکت سئو واقع در تهران می باشد که دارای رزومه بسیار قوی در زمینه  های سئو عربی، فارسی و انگلیسی می باشد. این شرکت به بهره مندی از تیم متخصص و مجرب می تواند شما را در هدف هایتان یاری کند.

مقایسه سئو سایت با تبلیغات

 

 

 

تبلیغات مقوله ی است که شما صرف هزینه های زیاد برای مدت محدودی نتیجه می گیرید و برای اینکه این روند ادامه داشته باشد شما هر دفعه باید با پرداخت هزینه زیاد این کار را انجام دهید

در مقایل سئو سایت ماندگار می باشد و به شما کمک می کند تا توسط کاربران بیشتر دیده بشوید. به چشم یک سرمایه گذاری بلند مدت و اثر بخش به سئو سایت نگاه کنید. اما یک روش وجود دارد که شما می تواند ابتدا سایت خودتون را کاملا اصولی سئو کنید و سپس به تبلیغات بپردازید اگرمیخواهید هزینه کنید!

سئو سایت، عامل پیشرفت شما یا نابودی؟

 

برای اینکه شرکت سئو بتواند در کارش موفق شود، باید به طور منظم بر روی سئو سایت کار کند و آنرا رها نکند اگر به طور شکسته و نامنطم بر روی سئو سایت کار کنید باعث افت رتبه شما می شود و اثرات بدی را بر روی سایت شما میگذارد. همچنین اگر سایتتان را بیش از حد سئو کنید، یعنی چی؟

یعنی بجای اینکه سایتتان را برای کاربران و مشتریانتان بهینه کنید، فقط برای گوگل بهینه کنید. گوگل شدیدا با این موضوع مخالفت می کند چون به کاربر اهمیت می دهد.

قدرت سئو خارجی در بهینه سازی و سئو سایت

 

 

 

کسب و کار های تازه تاسیس شده زیاد به طرف سئو خارجی نمی روند ولی در مقابل مشاغل و سایت هایی که رقابت بسیار زیادی بین آنها می باشد، سئو خارجی امری ضروری می باشد که شامل فعالیت هایی خارج از سایت می باشد که در بهبود رتبه به ما کمک می کند.

سئو خارجی شامل فعالیت هایی مانند : لینک سازی خارجی، سوشیال بوک مارک، بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی، وبلاگ نویسی و رپرتاژ می باشد.

لینک سازی خارجی موضوعی به نسبت مهمتر از بقیه می باشد و نیاز به توجه خاصی دارد در سئو سایت اهمیت ویژه ای دارد. شرکت های سئو هنگام ارائه مشاوره سئو شما را از خطراتی که ممکن داشته باشد آگاه می کنند ولی اگر شرکت حرفه ای این کار را انجام می دهد جای نگرانی نیست.

یک سری موارد هنگام لینک سازی خارجی باید رعایت کنید که شامل: سایت هایی که انتخاب می کنید دارای DA بالایی باشند. ابتدا اولیت با DA بالا و سپس با PA بالا می باشد. همچنین اگر در این سایت ها شما به صورت مصنوعی کار کنید باعث می شود گوگل شما را پنالتی کند. سعی کنید طبیعی رفتار کنید.

خلاصه در سایت هایی که بین آنها رقابت شدید وجود دارد سئو خارجی می تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد در کسب رتبه.

همانطور که سئو خارجی می تواند تاثیر شدید در سئو سایت داشته باشد، اگر اشتباه انجام شود می تواند باعث افت شدید رتبه شما شود و به کسب و کار شما لطمه بزند.

شرکت سئو اینجا با انجام بهینه و اصولی سئو سایت، می تواند به در رساندن شما به رتبه های برتر گوگل کمک کند. اولین قدم شما برای بهینه کردن سایتتان این است که با یک شرکت سئو جلسه مشاوره بروید و می توانید با دیدن نمونه کارهای شرکت، متوجه تخصص و تجربه آن شوید.

https://seoinja.com/