هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 22 فروردين 1400
ساعت 05:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 01:38
دوشنبه 6 بهمن 1399 01:27 ساعت
2021-1-25 01:38:56
شناسه خبر : 343692

 

در حال حاضر، لوازم اسپرت خودرو به منظور افزایش ظاهر خودروهای ایرانی بسیار کاربردی هستند. چراغ اسپرت، هدلایت و کفپوش سه بعدی از اقلام ضروری هستند که باعث زیبایی مدل ماشین خواهند شد. البته برخی از این لوازم می‌تواند برای رانندگی در شب هم مفید باشد. برای مثال، هدلایت برای افزایش روشنایی چراغ‌های ماشین در حین رانندگی در شب مناسب و بسیار کاربردی است. به همین خاطر است که خرید هدلایت برای رانندگی شب بسیار لازم و کاربردی است که تغییر و تحولاتی هم در بدنه ماشین شما بوجود می‌آورد. همراه ما باشید تا لیستی از ضروری‌ترین لوازم را برای تبدیل کردن ماشین ساده به یک ماشین اسپرت تمام و کمال ارائه کنیم.

چرایی و دلیل خرید لوازم اسپرت خودرو به انسان‌ها باز می‌گردد. همان‌طور که استایل انسان‌ها روز به روز در حال تغییر و تکامل است، ظاهر و بدنه خودروها نیز در حال تغییر و تحول می‌باشد. ناگفته نماند که این لوازم به طور عادی در ساختار بدنه خودروها وجود ندارد. این موضوع در رابطه با خودروهای ایرانی پیشرفت بیشتری داشته است. به طوری که تعداد لوازم اسپرت خودرو خریداری شده در سال‌های اخیر نشان می‌دهد که مالکان آن‌ها تمایل دارند تا ظاهر بی‌نقص و عیبی را برای خودروهای خود درست کنند. با توجه به این که راه‌های متعددی برای تغییر ظاهر خودروهای ایرانی وجود دارد، تصمیم داریم تا موثرترین راه‌ها را برای تغییر زیبایی ماشین‌ها بررسی کنیم.

خرید چراغ اسپرت

چراغ اسپرت جزو لوازم لوکس برای خودروها هستند. این دست از لوازم اسپرت خودرو باعث نوردهی رنگی ماشین در حین رانندگی خواهند شد. به همین خاطر، یکی از مزایای چراغ اسپرت را می‌توان جلوگیری از بروز تصادفات در جاده‌های شلوغ دانست. غیر از این دو مورد، خرید چراغ اسپرت موجب می‌شود تا جذابیت خودروی شما چندین برابر شود. در صورتی که چراغ اسپرت بر روی خودروهایی مانند 206 و رانا را دیده باشید، متوجه استایل زیبای خودروهای ایرانی خواهد شد.

انواع چراغ اسپرت

چراغ اسپرت که یکی از لوازم اسپرت خودرو می‌باشد، دارای تنوع زیادی است. چراغ عقب و جلوی خودرو را می‌توانید تعویض کنید و از نوع اسپرت بگذارید. غیر از این دو مورد، چراغ اسپرت خودرو برای افزایش نوردهی سقف خودرو هم می‌تواند فوق‌العاده باشد. در لیست زیر شاهد موارد استفاده این وسیله کاربردی هستید:

 1. چراغ ترمز
 2. چراغ اضطراری
 3. چراغ مه شکن
 4. چراغ صندوق عقب
 5. چراغ سیار
 6. چراغ خطر عقب

توجه داشته باشید که در صورت خرید چراغ خودرو برای این 6 بخش می‌توانید شاهد زیبایی خودروی خود باشید. بازه قیمت چراغ‌های اسپرت برای خریداران مناسب است و بودجه کمی برای این کار نیاز است.

 خرید هدلایت

اگر به خرید هدلایت برای خودروی شخصی خود فکر می‌کنید، بهتر است در دسته بندی لوازم اسپرت خودرو به دنبال این وسیله باشید. طبق آماری که ارائه شده است، هدلایت‌ها توانسته اند تا موجب کاهش خستگی راننده در حین رانندگی شوند. به موجب اثراتی که هدلایت بر روی رانندگی فرد دارد، می‌توان از این وسیله بعنوان یک وسیله ایمن در حین رانندگی یاد کرد. ناگفته نماند که برخی از تعمیرکاران تخصصی خودروهای ایرانی، هدلایت را جایگزین بهتری به جای چراغ‌های زنون می‌دانند؛ چون قدرت و گستره روشنایی چراغ‌های هدلایت نسبت به زنون، بیشتر است.

در حین خرید هد لایت شما می‌توانید بسته به نیاز خود، یک یا چندین هدلایت متفاوت برگزینید. برخی از هدلایت‌ها دارای نور به سمت پایین هستند. برخی دیگر از آن‌ها دارای قابلیتی مانند منعکس کردن نور به سمت بالا دارند. هدلایت‌هایی که در دسته سوم قرار دارند، از نوع پروژکتور هستند که قدرت نوردهی آن‌ها نسبت به سایر انواع بیشتر است. گفته می‌شود که متقاضیان بیشتری برای خرید آن‌ها وجود دارد.

سایر ویژگی‌های مثبت هدلایت که نیاز است آن را خریداری کنید، عبارتند از:

 1. عمر مفید هدلایت نسبت به چراغ‌های زنون، خیلی بیشتر است.
 2. مصرف برق هدلایت نسبت به مصرف برق چراغ زنون، خیلی کمتر است.
 3. احتمال رخداد مشکلات و عیوب در سیستم برقی خودروهایی که هدلایت دارند، کمتر است.
 4. چراغ هدلایت برای روشن شدن به گرما نیاز ندارد.
 5. چراغ هدلایت بلافاصله بعد از استارت زدن ماشین، روشن می‌شود.
 6. قدرت روشنایی هدلایت در درازمدت کاهش پیدا نمی‌کند.
 7. نور تابیده شده از هدلایت بر روی چشم تاثیرات منفی ندارد.
 8. حتی مصرف برق هدلایت نسبت به سایر چراغ‌های ماشین کمتر است.
 9. هدلایت برای روشن شدن و روشن ماندن به ولتاژهای برق نیازی ندارد.
 10. به منظور نصب هدلایت نیازی نیست که نگران استاندارد بودن آن نباشید؛ چون هدلایت مطابق با استاندارد ماشین‌های ساخته‌شده است.

خرید کفپوش سه بعدی

تا این جا در مورد لوازم اسپورت خودرو در قسمت بیرونی آن صحبت کردیم. اکنون می‌خواهیم یکی از ضروری‌ترین لوازم اسپرت داخل خودرو را مورد بررسی قرار بدهیم.

کفپوش‌های سه بعدی غیر از این که ظاهر زیبایی دارند، ساختار محکمی دارند که باعث عدم آسیب رسانی به کف خودرو می‌شوند. به طور معمول، کفپوش‌های خودرو به دو نوع تقسیم می‌شوند. کفپوش‌هایی که یک قطعه‌ای هستند و کفپوش‌های چند قطعه برای زیباتر کردن پوشش کف خودرو بسیار کارآمد می‌باشند. با این که علم و تکنولوژی پیشرفت کرده است، همچنان کفپوش‌های سه بعدی چندین قطعه از محبوبیت بسیاری برخوردار هستند؛ چون به راحتی می‌توان آن‌ها را در عقب خودرو پهن کرد و در مواقع ضروری هم می‌توان آن‌ها را به سهولت از کف خودرو برداشت. به بیانی ساده‌تر، پاکسازی کفپوش‌های سه بعدی چندین قطعه راحت‌تر است؛ چون شما می‌توانید هر کدام از این قطعات را به سادگی بردارید یا جابجا کنید.

از جمله مزایای خرید کفپوش سه بعدی که شما را به سایر کفپوش‌ها بی‌نیاز می‌کند؛ عبارتند از:

 1. قیمت کفپوش سه بعدی نسبت به سایر کفپوش‌های سخت خودرو، کمتر است.
 2. در صورت پخش شدن مایع در کف خودرو، مسیر مایع در کفپوش سه بعدی کنترل خواهد شد.
 3. کفپوش‌های سه بعدی انعطاف پذیر هستند و در عین حال نیز مقاومت زیادی دارند.
 4. احتمال تغییر فرم کفپوش‌های سه بعدی بسیار کم است.
 5. کفپوش‌های سه بعدی با دارا بودن لبه‌های بلند مانع از پخش شدن مایعات و ذرات گردوغبار می‌شوند.
 6. کفپوش‌های سه بعدی به راحتی بر روی کف خودرو ثابت می‌مانند.
 7. عمر مفید کفپوش‌های سه بعدی بسیار بالا است.
 8. حتی کفپوش‌های سه بعدی در برابر سایش‌های سخت هم مقاومت دارند.
 9. قابلیت برداشتن فوری کفپوش خودرو بعد از ریختن مواد مایع وجود دارد.
 10. در صورت شستشوی کفپوش باز هم می‌توانید از کیفیت بالای آن بهره‌مند شوید.

خرید لوازم اسپرت خودرو از کارلوکس

پیش از خرید لوازم اسپرت خودرو باید بدانید که انتخاب یک فروشگاه مناسب می‌تواند سهم بسزایی در کاهش هزینه‌ها و افزایش عمر مفید این دست از وسایل مصرفی داشته باشد. کارلوکس یکی از جامع‌ترین و برترین فروشگاه‌های ایرانی است که شما می‌توانید انواع لوازم اسپرت خودروها را خریداری کنید. در صورتی که می‌خواهید کفپوش سه بعدی باکیفیت خریداری کنید، از طریق دسته بندی تجهیزات داخلی خودرو می‌توانید انواع کفپوش‌های سه بعدی را مشاهده کنید و طبق مشخصاتی که ارائه شده، بهترین نوع آن را خریداری کنید.

به منظور خرید هدلایت و خرید چراغ اسپرت هم می‌بایست به دسته بندی تجهیزات بدنه خودرو مراجعه کنید. دقت داشته باشید که دو گزینه متفاوت برای این دو وسیله ضروری در نظر گرفته شده است. اگر ثبت سفارش خود را انجام داده اید، به منظور پیگیری سفارش به شما یک شناسه ارائه می‌شود. این شناسه را داشته باشید تا در روزهای آتی بتوانید سفارش خود را پیگیری کنید.