هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 9 اسفند 1399
ساعت 19:08
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 4 بهمن 1399 ساعت 14:37
شنبه 4 بهمن 1399 14:29 ساعت
2021-1-23 14:37:17
شناسه خبر : 343659

ک لینک ها و ریپورتاژها یکی از فاکتورهای اصلی در حوزه سئو و همچنین افزایش رتبه سایت محسوب میشوند و میتوانند جایگاه سایت را در نتایج جستجوی گوگل تا حد زیادی ارتقا دهند. بک لینک و ریپورتاژ از فرایندهایی برای افزایش رتبه سایت و سئو محسوب میشوند که اگر به درستی پیاده سازی شوند میتوانند جایگاه بسیار خوبی را برای سایت بوجود آورند. بک لینک ها و ریپورتاژ ها در صورتی که به صورت اصولی اجرا و پیاده سازی شوند نتایج بسیار خوبی را بوجود خواهند آورد اما در صورتی که به درستی پیاده سازی نشوند میتوانند نتیجه عکس را برای سایت در بر داشته باشند. عدم رعایت اصول و استانداردها برای پیاده سازی و اجرای بک لینک و ریپورتاژ، از سوی مروگرها جریمه هایی را در پی خواهد داشت و میتواند منجر به نزول رتبه سایت شود. در ادامه قصد داریم تا در رابطه با خرید بک لینک با کیفیت و نکات مهم در خرید ریپورتاژ مطالبی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید بر اساس این مطالب  بهترین مجموعه ها برای ساخت بک لینک و رپورتاژ  را انتخاب نمایید.

مبنا

کلمات متعددی را برای بک لینک و ریپورتاژ در نظر بگیرید

یکی از مشکلاتی که در میان اغلب مشتریان وجود دارد و باعث میشود تا نتیجه خوب و کاملی دریافت نکنند تنها توجه به یک کلمه کلیدی میباشد. توجه به یک کلمه کلیدی میتواند باعث شود تا موتورهای جستجو تنها بر اساس همان کلمه رتبه سایت شما را ارتقا دهند و نتیجه خوب و کاملی را دریافت نکنید. برای اینکه بتوانید نتیجه خوب و کاملی را دریافت کنید باید تعداد کلمات بیشتری را مد نظر قرار دهید تا نتیجه ای مناسب را  در یک بازه زمانی به مراتب کوتاه تر دریافت کنید. ممکن است با خرید بک لینک و خرید ریپورتاژ برای یک کلمه بعد ها مجددا مجبور به خرید بک لینک و ریپورتاژ برای کلمات و یا عبارات بیشتری شوید که در این صورت زمان و هزینه زیادی را باید صرف کنید و نتیجه ای که دریافت میکنید در کوتاه مدت حاصل نشود. بخصوص اگر وب سایت فروشگاهی را در اختیار دارید که نیاز به خرید ریپورتاژ و خرید بک لینک برای چندین کلمه وجود دارد به راحتی از کنار آن نگذرید و خرید خود را کامل کنید تا بتواتید با افزایش بازدید و رتبه ، فروش بالاتری را نیز تجربه کنید. برای خرید بک لینک و خرید رپورتاژ با کیفیت میتوانید با کارشناسان مجموعه طراحی سایت مبنا تماس حاصل نموده و بهترین و با کیفیت ترین بک لینک ها و رپورتاژها برای بازدهی کوتاه مدت سفارش دهید.

انبوهی از بک لینک در یک بازه زمانی کوتاه را خریداری نکنید

در بالا و در مطلب خرید بک لینک با کیفیت و نکات مهم در خرید رپورتاژ به این موضوع اشاره شد که خرید بک لینک را برای تعداد کلمات متعددی در نظر بگیرید اما باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که خرید بک لینک انبوه آن هم در مدت زمان کوتاه به هیچ وجه گزینه مناسبی نخواهد بود. بک لینک و همچنین رپورتاژ ها زمانی میتوانند نتیجه مناسبی را برای سئو سایت بوجود آورند که یک بازه زمانی مناسب برای آنها در نظر گرفته شود و نباید انتظار داشته باشید که با خرید بک لینک و رپورتاژ آن هم برای تعداد کلمات انبوه میتوانید در کوتاه مدت نتیجه مناسبی را دریافت نمایید. به طور مثال خرید ۵۰ لینک در یک روز گزینه مناسبی میباشد و این تصور که با خرید بک لینک و خرید رپورتاژ در تعداد انبوه و مدت زمان کوتاه میتوانید خروجی مناسبی را دریافت نمایید کاملا اشتباه است.

برای خرید بک لینک و رپورتاژ فقط صفحات اصلی را در نظر نگیرید

در نظر گرفتن بک لینک و رپورتاژ تنها برای صفحات اصلی نیز کاری اشتباه است و باید صفحاتی به جز صفحات اصلی نیز برای خرید بک لینک و رپورتاژ در نظر گرفته شوند. خرید بک لینک و خرید رپورتاژ برای صفحات اصلی میتواند در افزایش رتبه سایت تاثیر گذار باشد اما همواره نباید صفحات اصلی را نشانه بروید. در نظر گرفتن و خرید بک لینک برای صفحات اصلی تا حدودی میتواند نتیجه خوبی را برای سایت ایجاد کند اما این پایان کار نیست و باید برای صفحات دیگر سایت نیز بک لینک و رپورتاژ خریداری شود. نتیجه کامل و مناسب زمانی حاصل خواهد شد که بتوانید کلیه صفحات سایت را با بک لینک و رپورتاژ پوشش دهید. شاید با در نظر گرفتن بک لینک و رپورتاژ تنها نیمی از مسیر برای حصول نتیجه را طی کنید اما با انتخاب صفحات دیگر نتیجه کاملی را میتوانید البته در صورتیکه بصورت اصولی بک لینک و رپورتاژ ها پیاده سازی شوند دریافت نمایید.

مبنا

از سایت هایی بک لینک بخرید که مدام آپدیت میشوند

برای خرید یک لینک و خرید  رپورتاژ به سراغ سایت های سوخته نروید. برخی از سایت ها وجود دارند که تنها بمنظور فروش بک لینک و فروش رپورتاژ در نظر گرفته و راه اندازی شده اند و به هیچ وجه حتی در طولانی مدت نیز آپدیت نمیشوند که خرید از این سایت ها که به آنها سایت های سوخته نیز گفته میشود اشتباه است. این سایت ها چندان مناسب بک لینک نیستند و نمیتوانند نتیجه مناسبی را در افزایش رتبه و سئو سایت برای شما به همراه داشته باشند. بهتر است به آپدیت سایت هایی که قصد خرید از آنها را دارید توجه داشته باشید و سایت هایی را انتخاب نمایید که مدام در حال آپدیت شدن هستند و در رده سایت های سوخته قرار نمیگیرند. مجموعه طراحی سایت مبنا یکی از بهترین و معتبرترین مجموعه ها برای خرید بک لینک و خرید رپورتاژ است که تا کنون نیز نمونه کارهای موفق فراوانی را برای سایت های گوناگون به انجام رسانده است و میتوانید با یک تماس از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

اعتبار فروشنده را بررسی کنید

برای خرید بک لینک با کیفیت و نکات مهم در خرید رپورتاژ باید به اعتبار فروشنده نیز توجه داشته باشید. امروزه مجموعه های زیادی در قالب تیم و یا حتی بصورت انفرادی در زمینه ساخت بک لینک و همچنین رپورتاژ فعالیت میکنند که ابتدا و قبل از هر چیز باید اعتبار آن را مورد بررسی قرار دهید. برخی از افراد و یا مجموعه ها با توجه به تعهد کاری که در قبال مشتریان خود دارند طبق زمان بندی مشخص بلک لینک ها و رپورتاژ ها را ثبت میکنند که این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است و در دریافت نتیجه مناسب نیز تاثیر گذار است اما در مقابل برخی اینگونه نیستند و بدون اینکه تعهدی در قبال مشتری خود داشته باشند کلیه بک لینک ها را در مدت زمان کوتاه و حتی بصورت یک روزه ثبت و درج میکنند که این موضوع نتیجه خوبی را نیز در پی ندارد. به طور مثال برخی از مشتریان تمایل دارند تا بک لینک ها در طی یک ماه و در ده سایت مختلف ثبت شوند که برخی افراد و مجموعه ها این بک لینک ها را تنها در عرض یک روز ثبت میکنند که نمیتوان انتظار نتیجه مطلوب را نیز داشت.

درج بک لینک و رپورتاژ در سایت های مرتبط

از دیگر مواردی که در رابطه با خرید بک لینک با کیفیت و نکات مهم در خرید رپورتاژ باید به آن اشاره کنیم ، لینک دهی کلمات به سایت های مرتبط با کار شما میباشد. توجه داشته باشید که بک لینک ها و رپورتاژها باید به صفحاتی لینک داده شوند که محتوایی مرتبط با محتوای بک لینک و رپورتاژ شما دارند. اگر این موضوع رعایت شود، نتیجه مناسبی نیز دریافت خواهید نمود و میتوانید انتطار داشته باشید که خروجی به مراتب بهتر و سریع تری را دریافت خواهید کرد. به طور مثال اگر محتوای بک لینک شما در زمینه کالای دیجیتال میباشد پس بهتر است تا برای کسب نتیجه بهتر لینک دهی به سایت هایی انجام شود که در زمینه فروش یا معرفی محصولات دیجیتالی فعالیت میکند.

 

در نهایت برای طراحی سایت و انجام سئو به سایت طراحی سایت مبنا مراجعه نمایید:

https://mabnasite.ir/