هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 9 اسفند 1399
ساعت 00:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 30 دى 1399 ساعت 02:04
سه شنبه 30 دى 1399 02:03 ساعت
2021-1-19 02:04:34
شناسه خبر : 343588
اتوبار تهران سعادت در ارائه خدمات خود برای اثاث کشی بر اساس قوانین و اصول خاصی عمل می کند و از این طریق توانسته است رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نماید.دقت- مهارت و تجربه از مهم ترین مواردی است که این اتوبار در حیطه کاری خود از آن استفاده می کند و اغلب مشتریانی که برای اسباب کشی با این مرکز قرارداد بسته اند با مشاهده نظم و ترتیب و همچنین مهارت لازم در ارائه خدمات، استرس و نگرانیشان برای اثاث کشی برطرف شده است.

در این مقاله قصد داریم اتوبار تهران سعادت را به شما معرفی کنیم، برای کسب اطلاعات در مورد نحوه کار این مرکز با ما همراه باشید:

اتوبار تهران سعادت

نکاتی که در مورد اتوبار تهران سعادت باید بدانید:

  • اتوبار تهران سعادت فهرستی دقیق از وسایلی که قرار است حمل و جابجا کند را تهیه می کند

اتوبار تهران سعادت که سابقه طولانی در اثاث کشی دارد فهرست دقیقی از وسایل مشتری، که قرار است جابجا کند را تهیه می کند که حجم و وزن تمامی وسایل نیز در این فهرست ذکر شده است. در تهیه این برآورد حتی ریزترین وسایل نیز قید می شود. جالب است که بدانید حجم بالایی از هزینه حمل وسایل براساس وزن بار و میزان فضای اشغال شده در کامیون های اتوبار تعیین می شود.

  • اتوبار تهران سعادت از یک ارزیاب خوب برای بررسی همه چیز در زمان اثاث کشی استفاده می کند.

ارزیاب این مرکز سوالاتی از شما در مورد برنامه ای که برای حمل و اثاث کشی دارید می پرسد، شما باید با دقت و آگاهی فهرستی از وسایل را که می خواهید جابه جا کنیددر اختیار وی قرار دهید، حتی وسایلی را که دیگر به ان نیاز ندارید و قصد دارید آن ها را دور بریزید را نیز به ارزیاب اطلاع دهید.

  • اتوبار تهران سعادت قبل از ارائه خدمات درخواست مبلغ زیادی برای هزینه جابجایی و اثاث کشی نخواهد کرد

یکی از مهم ترین ویژگی های مرکز اتوبار تهران سعادت این است که قبل از انتقال وسایل درخواست هزینه بالایی را از مشتری نخواهد کرد، و معمولا هزینه نهایی که از قبل به توافق مرکز و مشتری رسیده است در مقصد و بعد از تحویل وسایل توسط مشتری پرداخت می شود، البته این مورد در متن قرارداد اتوبار ذکر شده است.

اتوبار تهران سعادت

  • اتوبار تهران سعادت دارای گواهینامه معتبر کاری است

اتوبار تهران سعادت براساس نام تجاری خاص خود فعالیت می کند که دارای آدرس ثابت و گواهینامه و بیمه کاری نیز می باشد. این مرکز از پرسنلی استفاده می کند که از صلاحیت قانونی لازم برخوردار اند، مشتریان می توانند برای اطمینان از صحت موارد فوق الذکر در اینترنت نام اتوبار تهران سعادت راجستجو کنند و از این طریق تمامی اطلاعات لازم را کسب نمایند.همچنین می توانید برای اطمینان بیشتر، از خود اتوبار بخواهید فهرستی از افرادی که در چند وقت اخیر از خدمات این مرکز استفاده کرده است را در اختیارتان قرار دهد و در صورت تمایل با هر کدام از آن ها تماس گرفته و در مورد نحوه ارائه خدمات و میزان رضایتشان از آن ها سوال بپرسید.

  • هزینه و امنیت بسته بندی توسط اتوبار تهران سعادت را نادیده نگیرید

اگر بسته بندی وسایل توسط خود مشتری انجام شود اتوبار هیچگونه مسئولیتی در قبال صدمه دیدن آن ها در زمان اثاث کشی را برعهده نخواهد گرفت، ولی اگر بسته بندی وسایل را به مرکز تهران سعادت بسپارید می توانید اطمینان کسب کنید که وسایل شما در زمان جابجایی هیچگونه آسیبی نمی بینند، زیرا که مراکز اتوبار برای این منظور از نیروهای با تجربه و مهارت بالا استفاده می کنند که در امر بسته بندی وسایل تخصص کامل داشته و کاملا محتاط عمل می کنند.

همچنین شما می توانید قبل از این که مرکز نیروهای خود را برای بسته بندی به محل اعزام کند وسایل خود را دسته بندی کنید و از آن ها بخواهید براساس آن بسته بندی وسایل را انجام دهند و در مقصد نیز بسته ها را در هر مکانی که تعیین می کنید قرار دهند، به عنوان مثال از آن ها بخواهید وسایل آشپزخانه و  اتاق خواب ها بر روی بسته ها با برچسب ذکر شده و هر وسیله را در مقصد در جای خود قرار دهند.با این کار علاوه براین که کارگران اتوبار راحت تر و سریع تر کار خود را انجام می دهند از بی نظمی در زمان اسباب کشی نیز جلوگیری خواهید کرد.

  • در زمان عقد قرارداد با تهران سعادت تمامی هزینه ها به صورت واضح و روشن تعیین خواهد شد

در زمان عقد قرارداد تمامی مورادی که در افزایش و کاهش هزینه ها تاثیر دارد به صورت واضح به اطلاع مشتری خواهد رسید، به عنوان مثال هزینه فردی که می خواهد به یک خانه یک طبقه اثاث کشی کند با فردی که به یک آپارتمان ده طبقه و طبقات بالایی آن نقل مکان می کند با هم فرق دارد، مواردی از قبیل تعداد طبقات، حمل با آسانسور و یا پله و یا حتی باریک بودن کوچه که کامیون می تواند به آن وارد شود یا خیر در تعیین هزینه های اسباب کشی تاثیر گذار خواهد بود.

اثاث کشی

  • اتوبار تهرات سعادت زمان لازم برای هر گونه انتقاد و یا شکایت مشتری بعد از اثاث کشی و جابجایی را در اختیار وی قرار می دهد.

مرکز تهران سعادت به مشتری این اختیار را می دهد که به مدت سه ماه بعد جابجایی و اثاث کشی هرگونه مشکل و شکایتی که داشته باشد آن را اعلام نموده و یا حتی درخواست غرامت کند.لذا اگر مشتری پس از گذشت یک و یا دوماه بعد از اثاث کشی متوجه آسیب دیدن برخی وسایل در زمان جابجایی شد می تواند آن را اطلاع دهد و بعد از بررسی های لازم اگر آسیب مورد نظر در زمان اسباب کشی اتفاق افتاده باشد غرامت آن را از این اتوبار دریافت کند.

  • اتوبار تهران سعات ازبیمه ارزیابی میزان مراقبت از وسایل استفاده می کند

این اتوبار ارزش تمامی وسایلی که در اثاث کشی حمل می کنند را برآورد و مورد ارزیابی دقیقی قرار می دهد و براساس ارزش وسایل آن ها را بیمه نموده و متعهد خواهد شد در صورت هر گونه آسیب دیدن در زمان جابجایی هزینه آن را پرداخت خواهد کرد.

برای اطلاع از خدمات و تعرفه های شرکت تهران سعادت می توانید نام تهران سعادت را در گوگل سرچ کنید و یا با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های خوب کارشناسان تهران سعادت بهره مند شوید.