هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 9 اسفند 1399
ساعت 08:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 27 دى 1399 ساعت 03:31
شنبه 27 دى 1399 03:26 ساعت
2021-1-16 03:31:05
شناسه خبر : 343574
چارتر ملی از جمله آژانس های مسافرتی با سابقه در کشور می باشد که خدمات متنوعی در زمینه فروش بلیط های چارتری ارائه نموده است و در واقع از جمله معتبرترین چارترکننده های با سابقه در کشور می باشد که شما می توانید به کمک سامانه های آنلاین این شرکت هواپیمایی بلیط های چارتری خود را با مزایای فوق العاده ای تهیه نمایید.

در زمان خرید بلیط های پرواز حتما با اصطلاحاتی مختلفی همچون بلیط چارتر برخورد کرده اید یا شاید هم تا به حال برای شما پیش آمده باشد که با بلیط چارتری به مسافرت های کاری و غیر کاری خود رفته باشید. بنابراین اینکه بلیط چارتری چیست و چه تفاوتی با بلیط سیستمی دارد؟ سوالی است که در ذهن همه ما حداقل یکبار نقش می بندد؛ اما پیش از آنکه به بررسی بلیط چارتری بپردازیم، باید بگوییم که این نوع بلیط را نیز می توانید از سیستم ها و سامانه های آنلاین آژانس های هواپیمایی رزرو یا خریداری نمایید، به عنوان مثال چارتر ملی از جمله سیستم هایی است که در دنیای پیشرفته امروز می تواند در این زمینه به شما کمک نماید.

بلیط چارتری از جمله بلیط هایی است که توسط شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی به فروش می رسد و مسافرین پروازهای داخلی و خارجی می توانند در زمان های مختلف حتی در آخرین ساعات پرواز نیز اقدام به خرید این بلیط ها نموده و بدین وسیله سفر خود را آغاز نمایند؛ اما بلیط چارتر چیست؟

در هنگام خرید بلیط های هواپیما ما همواره با دو اصطلاح بلیط سیستمی و بلیط چارتری مواجه هستیم که لازم است تفاوت این دو بلیط را پیش از انتخاب آن ها بررسی نماییم. بلیط سیستمی بلیطی است که توسط شرکت های هواپیمایی و چند روز مانده به پرواز به فروش می رسند و مسافرین موظف هستند از چند روز زودتر نسبت به خرید یا رزرو این بلیط ها اقدام نمایند؛ اما بلیط چارتری بلیطی است که توسط آژانس های هواپیمایی خریداری شده و در زمان های مختلف با قیمت های گوناگونی به فروش می رسد، به طوری که شما حتی یک ساعت مانده به پرواز نیز می توانید این بلیط را خریداری نموده و با حضور به موقع در فرودگاه سفر خود را آغاز نمایید.

بنابراین در بررسی تفاوت های این دو بلیط باید گفت که بلیط سیستمی همواره با یک قیمت ثابت و در زمان معینی به فروش می رسد، در حالی که بلیط چارتر توسط آژانس های هواپیمایی در زمان های مختلف با قیمت های متغیری فروخته می شود.

 با بررسی های انجام شده باید گفت که بلیط چارتری در هر زمانی با یک قیمت متفاوت فروخته می شود و نسبت به بلیط های سیستمی قیمت پایین تری دارد. شرکت ها و آژانس های مسافرتی معمولا برای فروش بلیط های چارتری خود در زمان های گوناگون قیمت بلیط های خود را کاهش می دهند تا بدین طریق مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنند، به طوری که در ساعات نزدیک به ساعات پرواز این بلیط ها را با قیمت های باورنکردنی می توانید پیدا کنید.

 

خرید و رزرو بلیط چارتر

 

خرید و رزرو بلیط چارتر با چارتر ملی

خرید و رزرو بلیط هواپیما از یک آژانس مسافرتی معتبر، همواره یک دغدغه همیشگی برای مسافرین می باشد، به طوری که گاها افراد برای خرید بلیط سفر دو روزه خودف هفته ها به دنبال آژانس های مختلف می گردند و زمان زیادی از وقت خود را در سامانه های خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما صرف می کنند تا با خرید به موقع بلیط از برهم خوردن برنامه ریزی های سفر خود جلوگیری کنند.

خرید بلیط چارتر در زمان های مختلف از جمله مزایا و برتری های این بلیط نسبت به بلیط های سیستمی است که دغدغه های افراد را کاهش داده و از اتلاف زمان و پرداخت هزینه های سنگین آن ها جلوگیری می کند. در واقع با خرید بلیط چارتر در زمان های گوناگون و حتی در یک ساعت مانده به پرواز، دیگر نیازی نیست نگران زمان خرید بلیط خود باشید یا هفته ها در صف انتظار سامانه های خرید بلیط هواپیما بمانید تا بلیط سفر دو روزه خود را خریداری کنید!

با خرید بلیط چارتری می توانید در هر زمانی بلیط پرواز خود را اوکی نموده و از سفرهای ناگهانی و یکباره خود نیز لذت ببرید! اما اینکه چگونه بلیط چارتری را تهیه نماییم تا برنامه ریزی های سفرمان برهم نخورد، موضوعی چالش برانگیز است!

 

 

بلیط چارتر

چارتر ملی از جمله آژانس های مسافرتی با سابقه در کشور می باشد که خدمات متنوع و شایانی در زمینه فروش بلیط های چارتری ارائه نموده است و در واقع از جمله معتبرترین چارترکننده های با سابقه در کشور می باشد که شما می توانید در هر زمانی به کمک سامانه های آنلاین این شرکت هواپیمایی به نشانی چارتر ملی بلیط های چارتری خود را با قیمت هایی پایین تر از قیمت های بلیط های سیستمی تهیه نمایید.

اعتماد بر آژانس های هواپیمایی و درخواست رزرو بلیط چارتری از شرکت های مختلف قطعا کار چندان راحتی نیست و همواره این کار نگرانی ها، دغدغه ها و استرس های زیادی را به همراه دارد که می تواند شما را از خرید بلیط و رفتن به سفر بازدارد؛ اما خرید از یک شرکت معتبر می تواند این انگیزه را در شما ایجاد کند که در هر شرایط و زمانی می توانید سفرهای خود را انجام داده و از آن ها لذت ببرید!

چارتر ملی با ایجاد یک سامانه هوشمند خرید و رزرو آنلاین می تواند در خرید انواع بلیط های چارتری به شما کمک نماید. اعتبار و سابقه طولانی چارتر ملی در فروش بلیط های چارتری داخلی و خارجی نشان می دهد که این آژانس مسافرتی تا چه اندازه در کار خود موفق بوده و توانسته طی سال ها فعالیت خود رضایت و اعتماد مشتریان خود جلب نماید. شما نیز می توانید با تکیه بر اعتماد مشتریان ملی چارتر و سابقه درخشان این شرکت در فروش بلیط های چارتری به ما اعتماد نموده و در هر زمانی بلیط های چارتری خود را از سامانه جامع ما خریداری نمایید.

مزایای خرید بلیط چارتری از چارتر ملی

در زمان خرید بلیط های هواپیمایی با شرکت های مختلفی مواجه هستیم و عناوین مختلفی همچون فلایتو  را در رده اول بازدید های موتورهای جستجو می بینیم؛ اما اینکه کدام شرکت می تواند نیازهای شما را درخصوص خدمات پرواز تامین نماید، مسئله ای است که تنها با شرکت های معتبر قابل حل می باشد!

خرید بلیط چارتر نگرانی ها و دغدغه های زیادی دارد؛ اما در عین حال نیز نسبت به بلیط های سیستمی در دسترس تر بوده و با قیمت کمتری نیز تهیه می شود. بنابراین شاید بهتر باشد برای درک این موضوع مزایای خرید بلیط چارتری را با خرید از چارتر ملی بررسی کنیم:

  • شما در هر زمانی می توانید بلیط پروازهای داخلی و خارجی خود را از چارتر ملی خریداری یا رزرو نمایید.
  • مراجعه به آژانس های چارترکننده قطعا زمانبر بوده و هزینه های رفت و آمد را به دنبال دارد؛ اما با مراجعه به وب سایت چارتر ملی به نشانی http://chartermeli.com/ می توانید بلیط خود را در هر زمانی رزرو یا خریداری نمایید.
  • چارتر ملی از جمله شرکت های باسابقه در کشور می باشد که شما می توانید بدون نگرانی بلیط های خود را از این شرکت خریداری نمایید.
  • با مراجعه به وب سایت چارتر ملی http://chartermeli.com/ و مقایسه قیمت ها مشخص است که قیمت ها در چارتر ملی بسیار کمتر از سایر آژانس ها است.
  • با چارتر ملی می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

 

 کلیدواژه ها »