هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 9 اسفند 1399
ساعت 19:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 27 دى 1399 ساعت 03:18
شنبه 27 دى 1399 03:17 ساعت
2021-1-16 03:18:49
شناسه خبر : 343570
افرادی که در زمینه تعمیرات موبایل مشغول به فعالیت هستند می‌دانند که التراسونیک تعمیرات موبایل به عنوان یک دستگاه برای شستشوی بخش‌های مختلف گوشی تلفن همراه نظیر بردهای آب خورده است که کاربردهای فراوان دارد. برد گوشی ممکن است در اثر رطوبت و یا ورود گرد و غبار دچار نقص شود. در این حالت تعمیرکار موبایل با استفاده از دستگاه التراسونیک می‌تواند برد را به خوبی شستشو دهد.

 شستشوی بخش‌های مختلف گوشی‌های هوشمند توسط این دستگاه به عنوان یکی از بهترین و کارآمدترین روش شستشو محسوب شده که مورد توجه بسیاری از تعمیرکاران قرار دارد. روش کار با التراسونیک تعمیرات موبایل ساده است که تعمیرکار با توجه به مهارت خود می‌تواند موبایل آسیب دیده را تمیز نماید.

آشنایی بیشتر با دستگاه التراسونیک

در بین شیوه‌های مختلف شستشو گوشی تلفن همراه دستگاه التراسونیک تعمیرات موبایل به عنوان یکی از بهترین شیوه‌های شستشو به ویژه در مورد قطعات ریز محسوب می‌شود که می‌تواند بسیار مؤثر باشد. یک تعمیرکار برای این که بتواند بهترین نتیجه را از نظر شستشوی وسایل موبایل دریافت نماید بهتر است از این وسیله جهت تمیز کردن برد گوشی استفاده کند. سرمایه گذاری جهت خرید بهترین دستگاه التراسونیک تعمیرات موبایل به تعمیرکار این امکان را می‌دهد که بتواند بازدهی مناسبی دریافت کند.

در هنگام خرید دستگاه التراسونیک تعمیرات موبایل بهتر است به برخی از نکات کلیدی که در زیر به آن اشاره خواهیم داشت توجه کنید تا بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید:

  • ظرفیت مخزن دستگاه

توجه کردن به ابعاد و ظرفیت مخزن التراسونیک تعمیرات موبایل به عنوان یکی از نکات کلیدی در هنگام خرید دستگاه محسوب می‌شود. هر چه دستگاه بزرگ‌تر باشد طبیعتاً قیمت آن بالاتر است که افراد با توجه به نیاز خود می‌توانند یک خرید موفق داشته باشند. اگر در طول ماه برای شستشوی وسایل تلفن همراه نیاز به یک دستگاه کاربردی دارید بهتر است مدل‌هایی را انتخاب کنید که دارای مخزن بزرگ باشد.

  • توجه به بخش کنترل پنل دستگاه

سیستم کنترل کننده دستگاه التراسونیک به صورت آنالوگ و دیجیتال بوده که در هر دو حالت کنترل پنل دستگاه به فرد کمک خواهد کرد تا بتوانید درک درستی از نحوه کار با دستگاه مورد نظر خود داشته باشد. اگر بتوانید التراسونیک تعمیرات موبایل را به صورت دیجیتال خریداری کنید قادر خواهید بود تا به راحتی با دستگاه کار کنید.

  • توان دستگاه الکتراسونیک

تولیدکنندگان مختلفی دستگاه الکتراسونیک را با توان‌های مختلف تولید و روانه بازار می‌کنند. جهت خرید، بهتر است به دنبال دستگاه‌هایی باشید که توان خروجی مناسبی داشته باشد. توجه کردن به قدرت دستگاه به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در هنگام کار کردن با التراسونیک تعمیرات موبایل احساس راحتی داشته باشید و در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین کیفیت را ارائه دهید.

  • دمای محلول شوینده

افزایش دما در هنگام شستشوی تجهیزات مختلف گوشی‌های هوشمند باعث ارتقاء کیفیت شستشو شده که این امر برای تعمیرکاران دارای اهمیت است. دمای مناسب جهت شستشوی با کیفیت بین 50 تا 70 درجه سانتی‌گراد است که باید به آن توجه شود.

  • تخلیه مخزن التراسونیک

در زمان خرید التراسونیک تعمیرات موبایل بهتر است به امکانات آن توجه کنید که آیا دستگاه مجهز به سیستم تخلیه قابل اطمینان است یا خیر. این مورد می‌تواند برای کسانی که به طور فراوان از دستگاه استفاده می‌کنند مهم باشد.

  • قیمت دستگاه التراسونیک

اگر بخواهید یک دستگاه مناسب و با کیفیت خریداری کنید بهتر است به قیمت آن توجه کنید. خرید از یک فروشگاه معتبر به شما این اطمینان را می‌دهد که علاوه بر خرید جنس مناسب بتوانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. اگر قصد خرید دستگاه التراسونیک تعمیرات موبایل را دارید بهتر است به امگا ابزار سر بزنید.