هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 2 بهمن 1399
ساعت 00:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 17 دى 1399 ساعت 16:12
چهارشنبه 17 دى 1399 14:40 ساعت
2021-1-6 16:12:23
شناسه خبر : 343459
فرمانده کل سپاه گفت: مردم برای سپاه بسیار مقدس و نور چشمند و پیشمرگی برای آنها و برای حفظ آبرو و نوامیس این مردم و برای پیشرفت و امنیت این مردم معانی مقدسی است که سپاه در جستجوی آن است.
در مراسمی با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه و سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از مقامات و مسئولان محلی، بیمارستان ۶۴ تختخوابی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر چاه مبارک استان بوشهر افتتاح و راه اندازی شد.
 
فرمانده کل سپاه در این آیین سپاه را سرمایه و ثروت حیاتی و دارایی معنوی ملت ایران توصیف و بیان کرد: مردم برای سپاه بسیار مقدسند. نور چشم اند. و پیشمرگی برای آنها و برای حفظ آبرو و نوامیس این مردم و برای پیشرفت و امنیت این مردم معانی مقدسی است که سپاه در جستجوی آن است.
 
سرلشکر سلامی خاطر نشان کرد: هیچ منتی بر مردم نیست و خدمت گذاری به این مردم یک وظیفه و ماموریت دائمی است. این دستور فرمانده عظیم الشان ما است که بی دریغ و بدون منت و اذیت در صداقت و با اخلاص در خدمت این مردم باشیم.
 
همچنین در این مراسم فرمانده نیروی دریایی سپاه نیز گفت: ساخت و تجهیز این بیمارستان در نقطه محرومی از کشور در راستای کمک رسانی و ارائه کمک به مردم عزیز از افتخارات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
 
سردار تنگسیری در ادامه افزود: ما در این بیمارستان بهترین تجهیزات درمانی را قرار دادیم و در آینده نزدیک ان شاءالله بخش های فوق تخصصی دیگر در این بیمارستان راه اندازی خواهد شد.
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه یادآور شد :این از افتخارات بزرگ ما است که خودمان را خادم مردم می دانیم و همیشه خودمان از مردم می دانیم و برای رفع مشکلات مردم همیشه تلاش می کنیم.
 
سردار تنگسیری افزود: ساخت و تجهیز این بیمارستان در نقطه محرومی از کشور در راستای کمک رسانی و ارائه کمک به مردم عزیز از افتخارات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
 
بنابه این گزارش ،این بیمارستان شامل بخش های عمومی درمانی، اورژانس ،بستری، آزمایشگاه و تصویر برداری درمانی در زمینی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع و با زیر بنای ۷۲۰۰ متر مربع در سه طبقه به بهره برداری رسید.
 
بیمارستان شهید سلیمانی برای استفاده عموم مردم این منطقه و از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری(ره) به استان هرمزگان در سال ۹۰ تامین و تجهیز شده است.
 
از امکانات این بیمارستان بخش های سی سی یو ، آی سیو، آی سیو نوزادان، زایشگاه، رادیولوژی، درمانگاه و سایر امکانات درمانی می باشد.