هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 2 بهمن 1399
ساعت 00:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 17 دى 1399 ساعت 10:59
چهارشنبه 17 دى 1399 10:45 ساعت
2021-1-6 10:59:37
شناسه خبر : 343427
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: راه و مکتب حاج قاسم تا آزادی قدس شریف و اهتزاز پرچم آن در تمام سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد.
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: راه و مکتب حاج قاسم تا آزادی قدس شریف و اهتزاز پرچم آن در تمام سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد.
زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین صبح امروز و در ایام سالگرد شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهید سلیمانی و دیگر شهدای این مکان مقدس ادای احترام کرد.
 
زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در جمع زائران مرقد مطهر شهید سلیمانی با اعلام اینکه "ما با سلام مردم فلسطین به اینجا آمده‌ایم" اظهار داشت: ما می‌دانیم که شما چه کمک‌هایی برای مردم فلسطین انجام داده‌اید و آنها از شما قدر‌دانی دارند.
 
وی با بیان اینکه "من در اینجا تعهد می‌کنم که راه شهید سلیمانی تا آزادی قدس ادامه خواهد یافت" افزود: ما اینجا به شما اعلام می‌کنیم که راه و مکتب حاج قاسم را ادامه خواهیم داد.
 
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با ابراز اینکه "من از طرف مردم فلسطین به مردم شهیدپرور کرمان و خانواده شهید پورجعفری تسلیت می‌گویم" گفت: ما در اینجا تعهد می‌کنیم و پیمان می‌بندیم که راه حاج قاسم تا آزادی قدس شریف ادامه پیدا خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: ما در اینجا اعلام می‌کنیم که راه و مکتب حاج قاسم را ادامه خواهیم داد و پرچم اسلام را در تمام رژیم صهیونیستی به اهتزاز در خواهیم آورد.