هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 16 دى 1399 ساعت 12:58
سه شنبه 16 دى 1399 12:57 ساعت
2021-1-5 12:58:37
شناسه خبر : 343398
یادگیری زبان انگلیسی که مهم‌ترین زبان بین المللی هست یا هر زبان خارجی دیگر، تاثیر بسزایی در شکوفایی خلاقیت کودکان و بهبود عملکرد ذهنی آن‌ها می‌تواند داشته باشد.

علاوه بر این، با توجه به نیاز عصر امروز به برقراری ارتباط با نقاط مختلف جهان و لزوم آشنا بودن به زبان انگلیسی برای استفاده هر چه بهتر فناوری‌های روز دنیا، یادگیری آن به جزوی لاینفک از زندگی کودکان تبدیل شده است.

ناگفته نماند که تسلط به زبان دوم، در آینده فرصت های تحصیلی و شغلی بسیار بهتری را برای کودکان فراهم می‌کند.  

کلاس زبان آنلاین برای کودکان

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

اگر کودک زیر 8 سال دارید، بهترین زمان برای یادگیری زبان جدید است تا دو زبانه شود. در این سن مغز کود، مانند یک اسفنج است و با سرعت زیادی اطلاعات باور نکردنی را جذب می‌کند.

بهترین زمان برای یاد گیری زبان انگلیسی در دوران کودکی است؛ زیرا در این موقع کودکان بهتر می‌توانند یک زبان خارجی را یاد بگیرند.

طبق تحقیقاتی که انجام شده است حدود 10 هزار ساعت برای یک بزرسال طول می‌کشد تا زبان انگلیسی را یاد بگیرد که حدودا 417 روز می‌شود و به‌ندرت یک بزرگسال می‌تواند چنین زمانی را برای یادگیری زبان صرف کند.

اما کودکان به راحتی می‌توانند چنین مدت زمانی را برای یادگیری اختصاص دهند و از آن لذت ببرند.

زبان انگلیسی برای همه درس‌های کودکان اهمیت دارد، زیرا در همه جنبه‌های زندگی نفوذ کرده است. به عنوان مثال، اگر کودکی به علوم، موسیقی، ورزش، کامپیوتر علاقه داشته باشد. تمام این رشته‌ها تقریبا به زبان انگلیسی در دسترس است.

آموزشگاه-زبان-کودکان-لینگوتاک

چند دلیل نیز وجود دارد که اهمیت یادگیری زبان را به کودکان نشان می‌دهد.

  • اگر زبان انگلیسی درست به کودکان یاد داده شود، یادگیری زبان برای آن‌ها سرگرم کننده خواهد بود.
  • کودکان توانایی دارند تا با لهجه درست زبان دیگری را یاد بگیرند، در حالی که بزرگسالان هیچ وقت زبان انگلیسی را نمی‌توانند بدون لهجه مادری خود صحبت کنند.
  • دو زبانه بودن باعث هوشمندی آن‌ها می‌شود و چنین کودکانی درک بیشتری از اشکال و الگو‌ها نشان می‌دهند.
  • انگلیسی زبان دوم 53 کشور جهان است.
  • ممکن است کودکان بخواهند با خانواده به مسافرت یا سفر خارجی بروند، اگر کودکان و خانواده زبان انگلیسی یاد بگیرند، می‌توانند با افراد بومی صحبت کنند و دوستان انگلیسی زبان پیدا کنند.
  • اگر کودکان به کارتون‌های انگلیسی زبان نگاه کنند، می‌توانند همزمان با لذت بردن انگلیسی را یاد بگیرند.
  • هنگامی که بزرگ شدند، می‌توانند به کشور‌های دیگر به راحتی مهاجرت کنند.

یادگیری-زبان-کودکان

چرا این امکان وجود دارد تا به کودکان زبان انگلیسی را به روش آنلاین درس بدهیم؟

با پیشرفت فناوری در دهه گذشته، کلاس‌های آنلاین بسیار پرطرفدار شده‌اند و بیشتر خانواده‌ها ترجیح می‌دهند کودکان آن‌ها به شکل آنلاین آموزش ببینند. در ادامه مقاله به مزایای آموزش آنلاین زبان  از طریق آنلاین اشاره شده است.

جالب و سرگرم کننده

اگر به کودکان زبان انگلیسی را با بازی یاد دهند، آن‌ها راحت‌تر می‌توانند این زبان را یاد بگیرند. برای مثال می‌توان با بازی، آهنگ، داستان به آن‌ها انگلیسی یاد داد. با این روش‌ها کودکان به یادگیری زبان دوم به شکل آنلاین بیشتر جذب می‌شوند.

دسترسی در همه جا و در هر زمانی امکان‌پذیر است

معمولا کلاس‌های سنتی برای یادگیری برنامه‌های منظم و مشخصی دارند. در حالی که کلاس‌های آنلاین این امکان را برای والدین فراهم می‌کند تا در کلاس‌ها زمانی شرکت کنند که کودک آمادگی دارد و معمولا این کلاس‌ها با استفاده از اتصال به اینترنت از هر نقطه دنیا قابل دسترسی هستند.

محیط ایمن

ممکن است رفتن به کلاس سنتی برای برخی از کودکان به دلایلی امکان‌پذیر نباشد، داشتن کلاس زبان آنلاین باعث می‌شود والدین در هنگام آموزش از امنیت کودک خود نیز مطمئن باشند، زیرا می‌توانند در طول کلاس روی آن‌ها نظارت کنند.

ضبط کلاس آنلاین

بعد از این که کلاس آنلاین تمام شد، معلم می‌تواند آن را ضبط کند و در اختیار کودکان قرار دهد. اگر کودک به مشکل برخورد کرد، هر چند بار که بخواهد ویدئو‌ها را می‌بیند و می‌تواند اشکالات خود را برطرف کند.

بهبود مهارت‌های ارتباطی

یکی از مزیت‌های اصلی یادگیری در کلاس آنلاین این است که کودک می‌تواند با صحبت کردن و گوش دادن به حرف‌های معلم زبان آنلاین با او ارتباط برقرار کند. در این کلاس‌ها با توجه به این که هم‌بازی کنار کودک ننشسته است کودکان بیشتر به حرف معلم توجه می‌کنند.

این روش باعث می‌شود مهارت‌های شنیداری و کودکان بهبود بخشد، لهجه بهتری پیدا کنند و تلفظ‌ها را به درستی یاد بگیرند.

لینگوتاک بزرگ‌ترین و معتبرترین کلاس آنلاین کودکان

بهترین آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی کدام است؟  چرا لینگوتاک بهترین آموزشگاه زبان کودکان به شمار می آید؟ در ادامه به بررسی ویژگی های منحصربه فرد این آموزشگاه آنلاین می پردازیم.

در لینگوتاک، با استفاده از ابزارهای مختلف ارتباطی، این فرصت فراهم شده است که اساتید مجرب کودکان به راحتی بتوانند ویدیوها، شعرها و تصاویر آموزشی مناسب برای کودکان را با آن‌ها به اشتراک بگذارند و علاوه بر آن، به واسطه آنلاین بودن کلاس، والدین کودکان می‌توانند از نزدیک شاهد فرآیند آموزش و نحوه یادگیری فرزندانشان باشند.

از طرف دیگر همانطور که می‌دانید در حال حاضر با مشکلات پیش آمده و ویروس کرونا که در کل جهان پخش شده است، بهترین روش یادگیری، استفاده از کلاس‌های آنلاین است.

پلتفرمی مانند لینگوتاک به شما اجازه می‌دهد از ایمنی و سلامت کودک و خانواده خود کاملا مطمئن باشید و با این روش نه تنها سلامتی کودکان خود را به خطر نمی‌اندازیم، بلکه با تنوعی که این مجموعه به وجود آورده است کودکان بیشتر و با لهجه درست‌تری این زبان را یاد می‌گیرند.

جهت کسب اطلاعات بیشیتر و ارتباط با می‌توانید به وب‌سایت لینگوتاک به آدرس https://www.lingotalk.io/  و لیست اساتید و زبان های مختلف آن را ببینید یا در گوگل " لینگوتاک" را سرچ کنید.