هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 8 بهمن 1399
ساعت 03:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 14 دى 1399 ساعت 16:28
يكشنبه 14 دى 1399 16:13 ساعت
2021-1-3 16:28:07
شناسه خبر : 343324
بالاترین مصرف سوخت کشور در منازل است، ظاهرا به این دلیل که مردم فکر می کنند اگر پنجره‌ها را باز بگذارند کرونا می‌رود و باید مسئولین این موضوع را به مردم بگویند که پنجره ها را ببندند و دما را پایین آورند.
به گزارش رجانیوز، فدا حسین مالکی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس،  درباره کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۰، اظهار داشت: بودجه ۱۴۰۰ دارای هزار و یک ایراد است؛ با توجه به ظرفیت بالای متخصصان در سازمان برنامه و بودجه انتظار ارائه این لایحه بودجه شکننده را نداشتیم.
 
وی با بیان اینکه دخل و خرج لایحه بودجه ۱۴۰۰ به هم نمی‌خورد، گفت: ماهیت سیاسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ بر ماهیت تخصصی و کارشناسی آن می‌چربد و طراحان آن نگاهی به موضوع برجام نیز داشته‌اند.
 
عضو کمیسیون سیاست ملی و امنیت خارجی مجلس به نشست غیر علنی مجلس مورخ (دوشنبه 8 دی) اشاره و خاطرنشان کرد: بالای 80 درصد بودجه باید تغییر کند. به عبارتی کل بودجه باید دستخوش تحول اساسی قرار گیرد و نظر کارشناسان و نمایندگان بر این است که اگر قرار است تغییری صورت گیرد باید از سوی خود دولت انجام شود.
 
نماینده مردم زاهدان در مجلس با تأکید بر اینکه دولت نباید کاسه و کوزه لایحه بودجه را سر مجلس بشکند، تصریح کرد: مجلس باید به دولت آینده جوابگو باشد چرا که اگر این لایحه معیوب را تصویب کند دولت بعدی با مجلس یازدهم قطعاً دچار تنش خواهد شد و آنان از مجلس سؤال خواهند کرد که چرا چنین بودجه‌ای را تصویب کرده‌اید، بنابراین مجلس تمایلی به بازنگری در بودجه  1400 ندارد.