هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 13 دى 1399 ساعت 10:51
شنبه 13 دى 1399 10:43 ساعت
2021-1-2 10:51:17
شناسه خبر : 343256
دکتر جلیلی نوشت: ایشان یاری توانا برای حضرت امام و مقام معظم رهبری بود که در بزنگاه‌های سخت با تمام سرمایهٔ گران‌سنگ علمی خود  متواضعانه به میدان می‌آمد و پیروی عملی از ولایت را به همگان می‌آموخت.
دکتر جلیلی نوشت: ایشان یاری توانا برای حضرت امام و مقام معظم رهبری بود که در بزنگاه‌های سخت با تمام سرمایهٔ گران‌سنگ علمی خود متواضعانه به میدان می‌آمد و پیروی عملی از ولایت را به همگان می‌آموخت.
گروه سیاسی-رجانیوز: سعید جلیلی، عضو شورای‌عالی امنیت ملّی در پیامی ارتحال آیت‌الله مصباح یزدی، عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
 
متن پیام سعید جلیلی بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
انا للّه و انا الیه راجعون
 
عالم ربانی و فقیه انقلابی حضرت آیت الله مصباح یزدی پس از یک عمر مجاهدت خالصانه به دیدار معبود شتافت.
 
امروز جهان اسلام در سوگ متفکری بزرگ و سالکی سترگ است که حیات علمی خود را صرف عمق‌بخشی به معرفت دینی و دعوت همگان به حرکت در صراط مستقیم  نمود. حیات پربرکت ایشان آکنده از کوشش برای تحقق اسلام ناب و پیرایش آن از کژی‌ها بود.
 
پارسایی والای ایشان در پروای از خداوند متعال و نهراسیدن از غیرخدا، از آن بزرگوار شخصیتی ممتاز در ساحت انقلاب اسلامی ساخته بود که با شجاعتی ستودنی چون کوهی استوار، در دفاع از نظام اسلامی می‌ایستاد و در رویارویی با فتنه‌ها و انحرافات واهمه‌ای از هجمه‌ها نداشت.
 
ایشان یاری توانا برای حضرت امام و مقام معظم رهبری بود که در بزنگاه‌های سخت با تمام سرمایهٔ گران‌سنگ علمی خود  متواضعانه به میدان می‌آمد و پیروی عملی از ولایت را به همگان می‌آموخت.
 
درود و رحمت الهی بر ایشان و با پیامبر و خاندان گرامی‌اش محشور باد.
 
سعید جلیلی
 
۱۳دی۱۳۹۹