هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 12 دى 1399 ساعت 16:05
جمعه 12 دى 1399 15:27 ساعت
2021-1-1 16:05:10
شناسه خبر : 343235
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور تا پنج روز آینده خبر داد.
 صادق ضیائیان، گفت: با توجه به پایداری و سکون نسبی جو طی پنج روز آینده، به ویژه از امروز (۱۲ دی) تا یکشنبه (۱۴ دی) هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور از جمله تهران، اصفهان، کرج، قم، اراک، قزوین، تبریز و مشهد غبارآلود خواهد بود.
 
وی ادامه داد: از بعد از ظهر یکشنبه (۱۳ دی) و طی روز دوشنبه (۱۴ دی) با شمالی شدن جریانات هوا روی دریای خزر، در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان بارش پراکنده همراه با کاهش نسبی دما دور از انتظار نیست.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، ضیائیان با اشاره به اینکه طی این مدت در استان‌های قزوین، البرز و تهران وزش باد خواهیم داشت، گفت: امروز و فردا (۱۲ و ۱۳ دی) دریای عمان به‌ویژه بخش‌های شرقی آن به‌تناوب مواج خواهد بود.
 
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده تصریح کرد: آسمان تهران فردا (۱۳ دی) صاف و غبارآلود با حداقل دمای یک و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد و طی روز یکشنبه (۱۴ دی) نیز کمی ابری و غبار آلود در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.