هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 8 بهمن 1399
ساعت 01:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 13 آذر 1399 ساعت 13:07
پنجشنبه 13 آذر 1399 12:52 ساعت
2020-12-3 13:07:21
شناسه خبر : 342301
مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند نیز در حاشیه این مراسم به خبرنگاران اظهار داشت: در چند روز گذشته متاسفانه شاهد ترور ناجوانمردانه ای توسط استکبار جهانی و اسرائیل غاصب در شهر آبسرد از توابع شهرستان دماوند بودیم.
وی با بیان اینکه دشمن همراه به دنبال این بوده که شخصیت های علمی کشورمان را از میدان بدر کند و این اتفاق نیز در ادامه سیاست کشورهای استکبار اتفاق افتاده است، افزود: این اتفاق افکار عمومی و احساسات مردم کشورمان را بسیار جریحه دار کرد.
 
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: یقینا نگاه شهادت و ایثاری که همواره در فرهنگ و اعتقادات دینی ما وجود دارد، بخشی از همان نگاهی است که ملت و حاکمیت ما به دنبال آن بوده تا بتواند با تلاش در مسیر راه شهدا به اهداف عالیه انقلاب اسلامی برسد.
 
حیدری با اشاره به اینکه قطعا راه این شهید همچون دیگر شهدا متوقف نخواهد شد، بیان داشت: اقدام اخیر دشمن نشان از ضعف آنان است چرا که جنگ رو در رو را با جنگ در سایه مبادله کردند درحالی که ما بر اعتقادات خود پایبند هستیم و قطعا با همت و تلاش بر قدرت کشور می افزاییم.
 
فرماندار دماوند با اشاره به اینکه جوانان شهید فخری زاده را الگو قرار دهند، تاکید کرد: تلاش جوانان این مرز و بوم و دانشمندان ما در عرصه های مختلف به ویژه هسته ای ستودنی است و امروز نیز با برگزاری این مراسم امید است یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی داشته و تجدید بیعتی با شهیدان این انقلاب و این شهید بزگوار باشد.