هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 6 بهمن 1399
ساعت 06:16
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 12 آذر 1399 ساعت 16:21
چهارشنبه 12 آذر 1399 16:15 ساعت
2020-12-2 16:21:12
شناسه خبر : 342279
جبهه آزادیبخش فلسطین اعلام کرد، ترور دانشمند هسته‌ای و دفاعی ایران توسط اتاق عملیات «نئوم» در عربستان سعودی و با نظارت وزیر خارجه آمریکا، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، ولی‌عهد سعودی و دستگاه‌های اطلاعاتی آنها انجام شد.
گروه مقاومت_رجانیوز: جبهه آزادیبخش فلسطین (فرماندهی کل) به ریاست «یوسف المقدح» (ابونضال الاشقر) در پی شهادت «محسن فخری زاده» دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشور پیام تسلیتی برای رهبر انقلاب اسلامی ایران فرستاد.
 
در این پیام آمده است، این اقدام جنایتکارانه که بر اساس قانون بین‌الملل قابل پیگیری و مجازات است نشانه بی‌توجهی آمریکایی-صهیونیستی به جامعه بین‌الملل و سازمان‌های جهانی مربوطه مانند سازمان ملل، شورای امنیت، کمیته حقوق بشر و غیره است؛ این طرف‌ها باید به سکوت خود پایان دهند و از تبانی و ناتوانی در مقابله با «قانون جنگل» دست بردارند.
 
این جنبش فلسطینی افزود، علیرغم دردی که این ترور به جا گذاشته جبهه آزادیبخش فلسطین اطمینان دارد این نبرد تا پیروزی ادامه دارد، جمهوری اسلامی ایران قادر به جبران این خسارت بزرگ است، پیشرفت علمی خود را ادامه می‌دهد و همچنان در کنار ملت‌های مظلوم و ستمدیده در جهان بویژه تمامی طرف‌های مربوط به جبهه مقاومت و در قلب آن مسأله فلسطین ایستاده است؛ مسأله‌ای که همواره یک گزینه راهبردی بوده است.
 
جبهه آزادیبخش فلسطین در پایان تأکید کرد، آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی ابزارهای مرتجع و مزدور آنها در حاشیه خلیج فارس نخواهند توانست از مرحله انتقالی ریاستی در آمریکا بهره‌برداری کنند، اقداماتی که هدف از آن کسب امتیازات راهبردی جدید و آماده کردن صحنه در منطقه برای قواعد درگیری جدید در بیشتر از یک جبهه است.
 
پیش از این نیز بسیاری از گروه‌های مقاومت فلسطینی از جمله حماس و جهاد اسلامی در بیانیه‌هایی جداگانه شهادت محسن فخری زاده را تسلیت گفته بودند.