هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 بهمن 1390 ساعت 15:55
يكشنبه 2 بهمن 1390 19:25 ساعت
2012-1-22 15:55:39
شناسه خبر : 97803

یک کارگردان سینما گفت: متعجبم" گلشیفه فراهانی" به چه دلیل و با قصد انتقام از چه کسی دست به این عمل زد و این کار او غیرقابل بخشش است. ناراحتم که خانواده اش را سر افکنده کرد و بیشتر از او برای خانواده و خواهرش متاسف هستم.

 به گزارش فارس،به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی عبدالعلی زاده کارگردان صاحب نام سینمای ایران در خصوص عریان شدن "گلشیفته فراهانی" در گفتگو با خبرنگار حوزه تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: تا جایی که این موضوع را دنبال کردم پدر و مادر او این مسئله را تکذیب کردند ولی با توجه به فیلم اخیر، من با کلیت قضیه شدیدا مخالف هستم.
 
وی افزود: زن ایرانی در همه فرهنگ ها به نجابتش معروف است و از دیدگاه بسیاری از هنرمندان غربی هم، نجابت جایگاه خاصی دارد.
 
وی اظهار داشت: زمانی مطلبی را درباره کاترین دو نو هنر پیشه معروف هالیوودی خواندم مبنی بر اینکه هیچگاه برهنه در مقابل مردم ظاهر نمی شوم.
 
عبدالعلی زاده تصریح کرد: "گلشیفته فراهانی" در ایران یک ستاره و از جایگاه بالایی برخوردار بوده و من هنوز شوکه زده از این ماجرا هستم. 
 
وی ادامه داد: هنرمندان در آنسوی مرزها، باز هم هنرپیشه این آب و خاک اند و انجام هر گونه عملی منفی در ابتدا باعث آبروریزی خود و خانواده خود می شوند.
 
وی با بیان این مطلب که نمی دانم چرا "گلشیفته فراهانی" این کار را کرد، افزود: "گلشیفته" یک چهره و هنرمند محبوبی در ایران بود و من ناراحتمکه خانواده اش را سر افکنده کرد و بیشتر از او برای خانواده و خواهرش متاسف هستم.
 
عبدالعلی زاده ادامه داد: شخصیت هر فردی در دوران بچگی او شکل می گیرد و به طور قطع تربیت او از سوی خانواده اش مشکل داشته است.
 
این کارگردان مطرح ایران اظهار داشت:" گلشیفته" شخص گمنامی نبود و من نمی دانم با این کار می خواست از چه کسی انتقام بگیرد.
وی افزود: فراهانی یک لحظه فکر نکرد که خانواده او در ایران باید پاسخگوی رفتار او باشند و من برای او متاسف هستم.
 
وی خاطرنشان کرد: من به هیچ عنوان حاضر نبودم جای پدر او و خانواده اش باشم و هنوز شوکه زده ام و باور این موضوع و کار" گلشیفته" برایم سخت است.