هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 27 شهريور 1400
ساعت 00:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 3 اسفند 1387 ساعت 08:41
شنبه 3 اسفند 1387 12:11 ساعت
2009-2-21 08:41:21
شناسه خبر : 9701

پس از ناکامی غرب در متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران، موضوع حقوق بشر و تحریک خرده جنبش‌های اجتماعی به‌صورت ویژه در مقابل جمهوری اسلامی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش رجانیوز، در یکی از فازهای این طرح، سرویس‌های جاسوسی غربی به‌ویژه انگلیس و فرانسه، درصدد تقویت و تحریک فرقه‌های انحرافی هستند.

بر این اساس، مقرر شده است که این فرقه‌ها اعم از بهائیت، صوفیه و وهابیت تحرکات و تبلیغات غیرقانونی خود را تشدید کنند ودر مقابل ممانعت احتمالی دستگاه‌های مسئول جمهوری اسلامی نیز غرب به بهانه دفاع از حقوق اقلیت‌ها وارد فاز تبلیغاتی خواهد شد.

پس از تحرکات فرقه ضاله بهائیت وبازداشت سران این فرقه استعماری، دستگاه‌های تبلیغی غرب تلاش کردند مسئولین را مرعوب کنند که در این زمینه ناکام ماندند.

در فاز بعدی، دراویش فرقه انگلیسی گنابادی تحرکات وسیعی را علیه نظام وتشیع آغاز کرده و سعی دارند علاوه بر گمراه نمودن جوانان شیعه، فضای آرام کشور را نیز ملتهب کنند.

از همین رو، به درخواست مصطفی آزمایش نماینده فرقه در اروپا و جاسوس فرانسه مقرر کردند نورعلی تابنده قطب فرقه و عضو شورای مرکزی جبهه منحرف به اصطلاح ملی به دراویش دستور دهد امروز(شنبه) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کنند.

هماهنگی دستگاه‌های تبیلغی ضدانقلاب در این زمینه به قدری آشکار است که پس از اعلام قطب فرقه، سایت‌های خبری نزدیک به این جریان، پوشش وسیع خبری این غائله را آغاز کردند.