هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 11 شهريور 1398
ساعت 00:51
به روز شده در :
سه شنبه 13 دى 1390 ساعت 13:53 2012-1-3 13:53:44
شناسه خبر : 96043

پیکر رزمنده جانباز، پیرجبهه های حق علیه باطل حاج ذبیح الله بخشی جمعه آینده و پس از نماز در دانشگاه تهران تشییع و برای خاکسپاری به بهشت زهرا (س) منتقل می شود.

 به گزارش واحد مرکزی خبر ،  معصومه بخشی دختر حاج ذبیح الله بخشی با تسلیت به همه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت : در حال برنامه ریزی برای تشییع با شکوه این رزمنده پر افتخار هستیم تارزمندگان سالهای دفاع مقدس وداع با شکوهی با یارخود داشته باشند که بر این اساس پیش از تشییع روز جمعه در دانشگاه تهران مراسم تشییع دیگری در کرج برگزار شود.
 
وی افزود: پدرم چهارشنبه گذشته به علت بیماری در بیمارستان پارسیان تهران بستری شد که سحرگاه امروز- سه شنبه -  دچارایست قلبی شد و در  78سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
 
دختر حاج ذبیح الله بخشی گفت: پدرم همیشه حسرت جا ماندن از کاروان شهدا را می خورد وتا آخرین لحظه عمر، خود را مدیون انقلاب و شهدا می دانست.
 
رزمنده پیر و برنا دل سال های دفاع مقدس که به «حاج بخشی» معروف بود در بیشتر عملیات سال های دفاع مقدس حضور داشت و به افتخار جانبازی نایل شده بود.
 
«حاجی بخشی» همچنین درهشت سال دفاع مقدس دو فرزند خود به نامهای محمد رضا و عباس و دامادش به نام نادر نادری را تقدیم انقلاب اسلامی کرد و شهید حاج شکرالله بخشی برادر وی نیز در عملیات رمضان به فیض شهادت نایل آمد.