هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 29 آذر 1390 ساعت 20:07
سه شنبه 29 آذر 1390 23:37 ساعت
2011-12-20 20:07:18
شناسه خبر : 94653

احمد توكلي در جلسه تشكل جمعيت رهپويان كه موضوع آن نيز تقواي جمعي بود، در پاسخ به سؤالی در خصوص تخریب‌هایی که در درون اصولگرایان وجود دارد، گفت: حد نگه نداشتن بزرگان در سال‌های گذشته آسیب‌هایی را متوجه نظام کرده است.

توكلي با ايجاد دو قطبي ميان آيت‌الله مهدوي‌كني و اعضاي جبهه پايداري افزود: آقای مهدوی کنی در همه تاریخ انقلاب برای فداکاری آمده است؛ حالا خدا وکیلی کل جبهه پایداری در یک طرف ترازو و آقای مهدوی کنی در یک طرف ترازو باشند، بازهم وزن جبهه پایداری به اندازه آیت الله مهدوی کنی نیست؛ مضاف بر اینکه اگر آقای مهدوی کنی نبودند کسی نبود جانشین آقای هاشمی شود و اصلا آقای هاشمی به احترام آیت الله مهدوی کنی اصلا کاندید نشد، یعنی در سطح بالا این قدر فهم و شعور و دقت هست. الان آقای مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان ایران است و از دوستان پایداری باید پرسید، آیا این قابل درک نیست؟

وي در ادامه توهين‌هايش به اعضاي جبهه پايداري گفت: اگر لیست دوستان جبهه پایداری در انتخابات رأی بیاورد خسارت‌های زیادی را به کشور می‌زند؛ البته من معتقدم اعضای جبهه پایداری در انتخابات مجلس رأی نمی‌آورند، فقط رأی‌ها را می‌شکنند.