هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 21 فروردين 1400
ساعت 06:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 26 آذر 1390 ساعت 16:34
شنبه 26 آذر 1390 20:04 ساعت
2011-12-17 16:34:16
شناسه خبر : 94217

با اعلام ختم رسیدگی به پرونده قتل شهید حسین غلام کبیری، اعلام حکم این پرونده به آینده موکول شد.

 
به گزارش فارس، دومین جلسه محاکمه متهم به قتل شهید حسین غلام کبیری، اولین شهید فتنه سال ۸۸ صبح امروز در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی نورالله عزیزمحمدی برگزار شد.
 
اولین جلسه این محاکمه، در تاریخ 24 خرداد امسال در همین شعبه و با حضور متهم، اولیای‌دم و شاهدان حادثه برگزار شد اما به دلیل نقص در پرونده جلسه محاکمه تجدید و به امروز موکول شده بود.
 
اصغری‌روشن، نماینده دادستان در ابتدای جلسه امروز در جایگاه قرار گرفت و با اشاره به مدارک موجود در پرونده از جمله اعترافات اولیه متهم و همچنین درخواست اولیای‌دم مبنی بر قصاص، خواستار اشد مجازات برای متهم شد.
 
اولیای‌دم نیز در جایگاه قرار گرفتند و با اعلام شکایت مجدد از متهم، خواستار قصاص وی شدند.
 
 
در ادامه جلسه، متهم در جایگاه قرار گرفت و با بیان اینکه اتهام قتل را قبول ندارد، اظهارات خود در جلسه قبل مبنی بر اینکه تنها اشتباه او رانندگی بدون گواهینامه بوده است را تکرار کرد. او همچنین اظهار داشت که در زمان قتل، در بازداشت بوده است.
 
در این جلسه همچنین نتیجه استعلام از دادگاه انقلاب نشان داد که متهم روز قتل شهید حسین غلام کبیری در اختیار این دادگاه و بازداشت بوده است.
 
بعد از اظهارات افراد حاضر در جلسه امروز، آخرین دفاعیات متهم اخذ شد و قاضی عزیزمحمدی ختم جلسه را اعلام و صدور حکم را به بعد از مشورت با مستشاران دادگاه موکول کرد.