هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 2 مرداد 1396
ساعت 13:16
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 4 آذر 1390 ساعت 12:36 2011-11-25 12:36:09
شناسه خبر : 92036
"خولیو ولاسکو" پیش از سفر به ژاپن در گفت و گو با خبرنگاران وعده داده بود که همه را شگفت زده خواهد کرد اما کسی فکر نمی‌کرد تیم او به شگفتی ساز رقابت‌های جام جهانی تبدیل شود،ولی پیروزی مقابل ژاپن،صربستان،لهستان و آرژانتین نشان داد تیم او در زمره مدعیان جدید والیبال جهان قرار گرفته و همه باید به ایران احترام گذارند.

گروه ورزش - "خولیو ولاسکو" پیش از سفر به ژاپن در گفت و گو با خبرنگاران وعده داده بود که همه را شگفت زده خواهد کرد اما کسی فکر نمی‌کرد تیم او به شگفتی ساز رقابت‌های جام جهانی تبدیل شود،ولی پیروزی مقابل ژاپن،صربستان،لهستان و آرژانتین نشان داد تیم او در زمره مدعیان جدید والیبال جهان قرار گرفته و همه باید به ایران احترام گذارند.


به گزارش رجانیوز، تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل تیم قدرتمند لهستان در پنجمین دیدار خود به مصاف آرژانتین رفت که شاگردان مستعد خولیو ولاسکو موفق شدند با درخشش در این پیکار هموطنان سرمربی تیم ملی والیبال ایران را در برابر خود وادار به شکست کنند تا تمامی قدرت‌های جهان پی به قدرت نهفته والیبال ایران ببرند.پنجمین دبدار تیم ملی والیبال ایران ساعت 5:30 صبح امروز در سالن مركزی شهرداری اوساكا در حضور انبوهی از تماشاگران برگزار شد که در پایان بازیکنان ایران با نتیجه سه بر دو به سود تیم كشورمان به پایان رسید.
 
در این بازی خولیو ولاسکو تیم ملی كشورمان با تركیب اولیه پوریا فیاضی، امیر حسینی، علی حسین، علیرضا نادی، حمزه زرینی، محمد موسوی و مهدی بازارگرد را به میدان فرستاد که این نفرات موفق شدند در کنار سایر بازیکنان تیم ایران آرژانتین را متحمل شکست کند.در ست نخست این مسابقه سرویس های خوب بازیكنان آرژانتین، دریافت توپ را در تیم ایران دچار مشكل كرد و با وجود عملكرد خوب بازیكنان كشورمان در امتیازات پایانی، در نهایت این ست با نتیجه 25 بر 15 به سود آرژانتین رقم خورد.


 اما در ست دوم روند بازی تغییر كرد و والیبالیست های ایران از همان آغاز این ست با درخشش پوریا فیاضی از حریف خود فاصله گرفتند تا در نهایت با نتیجه 25 بر 21 به پیروزی برسند.در ست سوم اشتباهات بازیكنان كشورمان در میانه های این ست، باعث به وجود آمدن اختلاف پنج امتیازی میان دو تیم شد و با وجود عملكرد بسیار خوب آنها در اواخر ست، آرژانتین موفق شد با نتیجه 26 بر 24 به پیروزی برسد.
 
در ست چهارم بازهم بازیكنان ایران بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند كه در این میان عملكرد حمزه زرینی و امیر غفور بیش از دیگران به چشم آمد.ست سرنوشت ساز پنجم هم با بازی نزدیك دو تیم دنبال شد اما در نهایت این تیم ایران بود كه با نتیجه 15 بر 12 به پیروزی رسید تا دو امتیاز این مسابقه به ایران و یك امتیاز به آرژانتین برسد.


 
با این دو امتیاز تیم ایران كه به عنوان شگفتی ساز جام جهانی والیبال مطرح شده است با 9 امتیاز به رده چهارم جدول ردبندی صعود كرد.

زرینی بهترین بازیکن میدان شد

پس از پيروزي تيم ملي واليبال ايران مقابل تيم پرقدرت آرژانتين، حمزه زريني به عنوان بهترين بازيكن اين ديدار معرفي شد.

تيم ملي والبيال ايران با نتيجه 3بر2 از سد آرژانتين گذشت و در پايان اين ديدار حمزه زريني ، قدرتي‌زن ايران به عنوان بهترين بازيكن ميدان معرفي شد. 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms